17, 18 та 19  серпня – у  велике  християнське  свято Преображення Господа  Бога  і Спаса нашого Ісуса Христа, або,  як  у  народі  кажуть, «Яблуневий  Спас» Дні села та свято Незалежності відзначатимуть жителі смт Терезине, сіл Пилипчі, Розаліївки, Шкарівки, Вільної Тарасівки, Сорокотяг, Блощинець, Шкарівки.

Ну де б іще могли так дружно зійтися люди, залишивши господарство, худобу й усі домашні клопоти, як не на Дні села, до якого готувалися натхненно й відповідально? Де б іще вони відпочили душею, як не у рідному Будинку культури, слухаючи своїх дітей, земляків, сусідів? Де б іще у такому дружному і запальному гурті вони потанцювали, посмакували юшкою, запашними пиріжками і шашликами? Де б іще вшанували простого сільського трударя, подякувавши йому за роботу, і згадали тих, хто подарував мир і сьогодення? Тож, як не кажи, а Дні села пройшли на славу!

У ці дні голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко та його заступник Анатолій Чичикало відвідають кожне село, привітають їх жителів, які зберуться на урочистості. Адже ці свята  об`єднують, дають змогу черпати сили, зцілюють душу, серце і розум, радують око.

Гарними успіхами та відзнаками працьовитих людей гідно зустрічають 28-му річницю незалежності України жителі нашого району. Хочеться бачити і надалі Білоцерківщину перспективною, розвиненою, вічно молодою, квітучою й красивою, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю й надією на краще!