18 та 19  серпня – у  велике  християнське  свято Преображення Господа  Бога  і Спаса нашого Ісуса Христа, або,  як  у  народі  кажуть, «Яблуневий  Спас» Дні села та свято Незалежності відзначали жителі смт Терезине, сіл Пилипчі, Розаліївки, Шкарівки, Вільної Тарасівки, Сорокотяг, Блощинець, Шкарівки.

Ну де б іще могли так дружно зійтися люди, залишивши господарство, худобу й усі домашні клопоти, як не на Дні села, до якого готувалися натхненно й відповідально? Де б іще вони відпочили душею, як не у рідному Будинку культури, слухаючи своїх дітей, земляків, сусідів? Де б іще у такому дружному і запальному гурті вони потанцювали, посмакували юшкою, запашними пиріжками і шашликами? Де б іще вшанували простого сільського трударя, подякувавши йому за роботу, і згадали тих, хто подарував мир і сьогодення? Тож, як не кажи, а Дні села пройшли на славу!

У ці дні в.о.голови районної ради Анатолій Чичикало, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Шевченко, перший заступник голови адміністрації Юрій Савчук, помічники народного депутата Віталія Гудзенка — Людмила Веряскіна та Евгеній Гудзенко відвідали кожне село, депутати районної ради привітали їх жителів, які зібралися на урочистості. Адже ці свята  об`єднують, дають змогу черпати сили, зцілюють душу, серце і розум, радують око.

Гості щиро вітали краян зі святом сіл, з Днем Державного Прапора України та 27-ю річницею Незалежності України.   У своїх виступах вони відзначали, що успіхи наших громад — це щоденна праця трударів. Адже в такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе частиною великої родини.

Дякували всім односельцям за проявлений патріотизм та турботу про наших військових, щиро дякували учасникам АТО. Адже ці хлопці-справжні захисники нашої країни.

Бажали  миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. А громадам — процвітання, стабільності та розвитку.

Усіх  учасників   чудового  дійства  вітали  сільські  голови, їх сусіди, колеги, депутати, а  дарунок для  всіх  — виступи  творчих колективів.

За доброю традицією, шановних гостей та всіх учасників свята зустрічали запашними короваями. А гостей, до речі, виявилося чимало. Це означає, що є дружба, взаєморозуміння та повага між громадами, основа єдності та миру.

На урочистостях вшанували учасників бойових дій, ветеранів  Великої  Вітчизняної  війни, іменинників, кращих  людей  села грамотами та подяками, цінними  подарунками, грошовими преміями. Для  діток, звичайно, солодощі, іграшки  та  розважальні  ігри.

На урочистостях вітали як наймолодших жителів, так і старожилів. Молоді подружні пари вітали з народженням немовляти. Не забули і про золотих ювілярів, згадали й про найменших жителів села, які цього року сядуть вперше за шкільні парти.

Мешканці сіл мали можливість подивитися чудову концертну програму та відпочити.

Гарними успіхами та відзнаками працьовитих людей гідно зустрічають 27-му річницю незалежності України жителі нашого району. Хочеться бачити і надалі Білоцерківщину перспективною, розвиненою, вічно молодою, квітучою й красивою, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю й надією на краще!