17 листопада до голови ради Віталія Гринчука завітали командири 72-ї окремої механізованої бригади Андрій Соколов, Руслан Татусь, заступник комбрига Олександр Самарський разом із представницями ГО «Ради матерів та дружин учасників АТО» Оленою Лісовенко та Людмилою Люльчук.

Нагадаю, Віталій Гринчук із перших днів проведення АТО долучився до всебічної допомоги нашим військовим, зокрема військовослужбовцям 72-Ї ОМ бригади та 1129-му окремому Білоцерківському зенітно ракетному полку. Напевно, саме таке патріотичне ставлення до проблем війська та багато інших добрих справ для громади поєднало Віталія Юрійовича з бійцями АТО та  представницями «Ради матерів… ».

Наприкінці жовтня бійці 72-ї бригади повернулися на ротацію в пункт постійної дислокації із зони бойових дій.

Сьогодні 17 листопада,  полковник Руслан Татусь – колишній начальник штабу 128-ї Закарпатської гірськопіхотної бригади, був призначений комбригом  особовому складу “Чорних запорожців” у ППД в Білій Церкві. Зауважу, під час перебування в районі Авдіївки 72-га окрема механізована бригада отримала почесне найменування — імені Чорних запорожців.
         Віталій Гринчук привітав нового командира 72-ї ОМБР Руслана Татуся з призначенням, а також  колишнього комбрига, полковника Андрія Соколова, з переходом на вищу посаду в одному з оперативних командувань.

Віталій Гринчук  відзначив, що для нього дуже почесно спілкуватися зі справжніми героями, які захистили свою країну і завдяки яким – Білоцерківщина сьогодні мирна. «Військо під вашим командуванням здатне захистити державу. Ви — командири нової формації, командири — герої, командири — патріоти, командири — професіонали»,- говорив Віталій Юрійович.

Голова ради висловив сердечну подяку командирам за справжній український бойовий дух, які вони щоденно проявляють під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Голова наголосив, що їх бригада — одна з найкращих в ЗС України. Він запевнив їх у тому, що місцева влада завжди дбатиме про інтереси тих, хто захищає мир і спокій України в зоні АТО. Та побажав, щоб якнайшвидше їх служба проходила в мирний час.

Бойові командири та жінки виразили вдячність Віталію Гринчуку за допомогу та підтримку, а  Андрій Соколов у знак вдячності вручив голові ради відзнаку від 72-ї бригади.

«Чорні запорожці» загартовані в боях, можуть самостійно виконувати усі завдання, які перед ними ставить вище командування. З такими захисниками справді відчуваєш себе захищеними.