Сьогодні українські військовослужбовці відзначають своє професійне свято – День Збройних Сил України.
Привітати особовий склад зенітно-ракетного полку, який близько місяця тому повернувся із зони проведення операції об’єднаних сил на Сході України, цього дня завітали голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко, голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий, депутат Білоцерківської міської ради Юрій Балас, волонтер Костянтин Климчук.
Урочисті заходи розпочались із внесення бойового прапору полку, виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими захисниками у різні часи.
Керівники дякували воїнам за мужність, героїзм та професіоналізм, за те, що саме завдяки таким бійцям Україна вистояла і зберегла свою незалежність.
З нагоди свята ряд військовослужбовців були відзначені почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради. А ще керівники району вручили армійцям запашний коровай від хліборобів Білоцерківщини в знак щирої подяки за мирне небо та можливість вирощувати хліб.
Ще одним приємним подарунком з нагоди свята стали подяки від командування полку та почесні відзнаки різного ґатунку.
По завершенню урочистої частини на винуватців свята чекав концерт. Зі сцени лунали пісні, які підняли настрій та бойовий дух наших воїнів.