Сьогодні, 5 березня, голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко провів черговий особистий прийом громадян.

За кваліфікованою порадою та підтримкою до очільника районної ради звернулися мешканці сіл Храпачі, Малої Вільшанки, Дроздів, Фастівки, Черкас.

Під час особистого прийому було розглянуто шість  індивідуальних звернень та одне колективне. Звернення стосувалися соціально-побутових, соціально-економічних та екологічних питань. Зокрема, питань щодо покращення інфраструктури сільської місцевості – капітальний ремонт доріг, облаштування зупинок для громадського транспорту та пішохідних зон, що може в подальшому вплинути на стан навколишнього середовища. Петро Полоз — голова садового товариства «Вишневий сад» представляв колективне звернення. Власники садового містечка звернулися з питанням щодо подовження маршруту №44 (Біла Церква — Черкас у літній період) та щодо ремонту доріг у цьому напрямку. Також жителі району звертаються за матеріальною допомогою, яку  мають можливість отримати із  депутатського фонду.

За підсумками прийому на кожне із порушених громадянами питань Володимир Шевченко надав вичерпні відповіді та роз’яснення. Ті питання, які потребують детального вивчення та опрацювання очільником ради, взято на контроль та надано доручення керівникам відповідальних структурних підрозділів щодо надання в межах чинного законодавства допомоги у їх вирішенні.