Голова районної ради Володимир Шевченко 24 січня провів засідання президії районної ради, у якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Савчук, члени президії.

На засіданні голова районної ради підвів підсумки про питання які розглянуті на засіданнях постійних комісій. Депутати погодили порядок денний чергової сесії районної ради, проекти рішень та зміни, які вносилися під час засідань постійних комісій.

Першим на сесії заплановано розглянути бюджетні питання: Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2018 №27-295 «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2019 рік».

На розгляд депутатів планується винести проекти, щодо передачі нежитлового приміщення з балансу Білоцерківського районного комунального підприємтсва «Кіновідеомережа» на баланс комунальної установи «Білоцерківський районний трудовий архів», Про надання дозволу на списання обладнання, що обліковується на балансі Білоцерківської центральної районної лікарні, про визнання Білоцерківської районної ради засновником Білоцерківської центральної районної лікарні, Про заслуховування звіту відділу з управління комунальним майном Білоцерківської районної ради за 2018 рік, Про погодження надання у тимчасове користування в умовах правового режиму воєнного стану та надзвичайного стану приміщень для розміщення та дислокації особового складу батальйону територіальної оборони Білоцерківського району, Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи в Білоцерківському районі на 2016-2020 роки.