У районній раді нинішній тиждень розпочався із засідань постійних комісій. Члени комісій зібралися для детального опрацювання питань. А їх на порядок денний винесено чимало. На засіданні постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики, духовності та забезпечення діяльності депутатів розглянули Програму по підтримці заходів територіальної оборони на території Білоцерківського району на 2020 рік, яку запропонував Валерій Римарчук, підполковник, командир батальйону територіальної оборони також погодили список присяжних Білоцерківського міськрайонного суду Київської області, прикро, що  керівник Білоцерківської місцевої прокуратури з поважних причин не з`явився на засідання комісії, а тому інформацію місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності на території Білоцерківського району за 2019 рік не  розглянули.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді і спорту Вікторія Бабенко, начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації доповіла про діяльність позашкільної освіти у освітньому окрузі – опорному закладі освіти «Шкарівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти» Білоцерківської районної ради Київської області та про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців дошкільних закладів освіти Білоцерківського району. Депутати заслухали інформацію Валентини Бачинської, начальника управління соціального захисту населення Білоцерківської райдержадміністрації  про  хід виконання Білоцерківської районної комплексної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного й культурного розвитку Людмила Мерзлюк, начальник управління фінансів Білоцерківської райдержадміністрації, представила на розгляд  комісії пропозиції районної державної адміністрації про зміни до рішення районної ради від 20.12.2019 №37-365 «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2020 рік» та звіт про виконання районного бюджету Білоцерківського району за 2019 рік.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів і екології депутати розглянули питання щодо встановлення (зміну) меж села Мала Вільшанка Білоцерківського району Київської області.

На засіданні кожної комісії голова звітував перед депутатами про пророблену роботу за минулий рік. А він видався напруженим і в той же час продуктивним.  Адже, прийшовши на посаду голови районної ради, Володимир Шевченко чітко усвідомлював, що попереду – непростий час, багато роботи, часу на роздуми немає. Пріоритетами діяльності його як управлінця — є збереження стабільності в районі, налагодження взаємодії між виконавчою владою, представниками громадськості та органами місцевого самоврядування, вирішення соціальних проблем та підвищення добробуту кожного жителя Білоцерківського району.

19 лютого голова районної ради провів Президію, на якій знову розглянули питання, що пропонують на розгляд пленарного засідання сесії. На Президії та  комісіях одноголосно прийняті рішення розглянути дані питання на  сесії райради.