Теплі осінні дні для освітян та школярів особливо очікувані. Ритм будівельних робіт у приміщеннях та на територіях освітніх закладів кипить, адже скоро школи наповняться дітворою.

В рамках підготовки шкіл району до нового навчального року голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук разом із колишнім очільником району Василем Дудником об`їхали об`єкти, де проводяться комплексні ремонти. Їм, керівникам різних поколінь, не байдужа доля району. Вони не втратили віру в завтрашній день і роблять все, щоб він був мирним, надійним, щасливим. Й гідно продовжують літопис району, спрямовуючи його на підвищення добробуту кожної людини. Адже наші земляки цього заслуговують.

Теплі слова вдячності голова ради висловив директорам шкіл, які в період відпусток виходять на роботу й контролюють процес ремонтних робіт. Віталій Юрійович з візитом прибув у Острійківську школу. Тут будівельники перекривають дах. Директор школи Бабій Леся Василівна разом з керівниками, обійшовши приміщення, запланували освоїти ще ряд робіт, які не можна залишати на потім. Далі керівники завітали в Узинську ЗОШ №2, директор школи Бойко Світлана Володимирівна провела коридором, де проходять ремонтні роботи, а відремонтований спортзал та їдальня вже чекають на школярів. Відвідали Узинську гімназію, де повним ходом кипить робота. Суттєво оновиться Узинська ЗОШ №1: перекривається дах, ремонтуються коридори, класні кімнати, спортивний зал. Ремонтні роботи проходять за рахунок обласного, районного та місцевих бюджетів.

Комплексні ремонти, погодьмося, справа не одного дня. Втім усе залежить від бажання керівників. Саме цей чинник визначить темпи робіт. Виконавець робіт — ТОВ «Білоцерківрозоптторг» на чолі з директором Іваном Павленком. Символічно, що саме напередодні Дня будівельника Віталій Гринчук побував на незавершених об`єктах, особисто поспілкувався з працівниками будівельної організації. Ці люди заслуговують на подяку, тож голова ради подбав про те, щоб відзначити кращих.

Перелік позитивних змін можна продовжувати, але проблеми є завжди І якщо вони на постійному контролі у керівників, то є впевненість що вирішення їх буде безперечним.