День Святого Миколая Чудотворця — один з найсвітліших християнських свят, це своєрідний символ людської надії й віри у  краще майбутнє.

Символічним є те, що саме у день Святого Миколая довгоочікуваний дитячий садочок «Вишенька» гостинно відкрив свої двері для найменших жителів села Яблунівка, що на Білоцерківщині.

Попри зайнятість у насичений робочий понеділок у День святого Миколая обласне та районне керівництво  виконувало обов’язки доброго Святого — вітали дітей, пригощали їх солодощами, дивували подарунками. Завітали на свято  в Яблунівку. Запашним духмяним короваєм зустрічали дітлахи шанованих  гостей у стінах Яблунівського навчально­-виховного комплексу.

 

На правах господаря, свято розпочав директор закладу Олександр Микитюк. Він наголосив, що завдячуючи суттєвій підтримці нашого земляка, заступника голови Київської обласної ради Миколі Стариченку, ми маємо садочок. Нагадав, що на капітальний ремонт з обласного бюджету виділено півтора млн. грн., й це дало змогу повністю провести реконструкцію приміщення за дуже короткий час. Олександр Іванович наголосив, що сьогодні заклад готовий прийняти 25 дітей. Усі кімнати відповідають санітарно-гігієнічним нормам. У дворі закладу облаштовано ігровий майданчик.

З вітальним словом до присутніх звернувся наш земляк, заступник голови Київської обласної ради Микола Стариченко. У своєму виступі він наголосив, що Білоцерківщина продовжує розвиватися, і в цьому процесі він бере активну участь.

«Мені приємно бути присутнім на  відкритті дошкільного відділення, у якому створено всі умови для розвитку та навчання дітей. Дивлюсь я на цих кумедних малюків і бачу перед собою  майбутнього керівника господарства, професійного юриста, підприємця… Й хочеться докласти максимум зусиль, щоб молоде покоління на моїй рідній Білоцерківщині зростало й стало надійною нам зміною. Адже за ними майбутнє. Нехай Миколай неодмінно принесе подарунки та любов, а в цей день здійсняться найпотаємніші й найфантастичніші ваші мрії, добрі справи й задуми. А ми ж, дорослі, дбаємо, щоб це свято залишило приємну згадку, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого»,- сказав Микола Стариченко.

До привітань долучився голова районної ради Віталій Гринчук. Саме він контролював весь процес реконструкції приміщення, дбав, щоб якнайшвидше були завершені ремонтні роботи. У своєму вітанні голова ради  наголосив, що за короткий термін малюки отримали сучасний садочок: комфортні меблі, відповідне  естетичне оформлення,  подякував усім тим, хто причетний до цієї благородної справи. Побажав малюкам Білоцерківщини, щоб вони жили в мирі, мали можливість реалізувати талант, здібності, з гордістю та впевненістю дивилася в майбутнє.

Тепла і затишку в дошкільному відділенні «Вишенька», успіхів і перших перемог у здобутті освіти бажали яблунівській малечі директор школи Олександр Микитюк, сільський голова Анатолій Савчук, заступник голови районної ради Анатолій Чичикало, керівник апарату адміністрації Ольга Кучер, начальник відділу освіти адміністрації Оксана Кравченко представник  батьківського комітету Ірина Кулаковська, голова профкому СВК ім. Щорса Альона Пономаренко.

«Відкриття дитячого закладу стало справжнім святом як для дорослих, так і дітей. І це завдяки підтримці обласній та районній владі»,-у своїй промові наголосив сільський голова Анатолій Савчук.

А з яким бажанням малюки разом Миколою Стариченком, Віталієм Гринчуком, Оксаною Кравченко перерізали червону  стрічку.  Та з радістю переступали поріг дошкільного відділення.

Хай  діти зростають у мирі та любові.

Урочисту церемонію підготували адміністрація школи, а своїм співом радували присутніх молоді яблунівськи таланти.