7 березня, в день заснування району заступник голови Київської обласної ради Микола Стариченко та голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук проїхали селами району.

 Білоцерківщина для кожного з нас – це особливе місце, котре дає нам сили й наснаги на все подальше життя, рідне повітря тут вдихається вільніше, небо над головою – вище, зірки тут – яскравіші, пісня співається голосніше, а люди всміхаються щиріше. Кожне покоління намагається передати своїм дітям у спадок красиві, ще більш розквітлі у їх щирій праці села.

Керівники з приємною місією завітали до Узинського дитячого навчального закладу «Сонечко», де виховується 120 діток. Микола Анатолійович Стариченко допоміг забезпечити заклад новими сучасними меблями, на які так чекали дітки та вихователі. Ніна Олександрівна Федько, завідуюча дитячим закладом, щиро дякувала земляку за допомогу та підтримку.

В цей день В.Гринчук та М.Стариченко зустрілися з активом Узинської ветеранської організації, яку очолює Володимир Голоденко. Микола Анатолійович та Віталій Юрійович поспілкувалися з ветеранами, почули їх проблеми та  дякували за їхню активну громадську позицію, за здобутки, які вони досягли задля майбутніх поколінь.

Далі маршрут керівників проліг до мальовничої Тарасівки. У загальноосвітній школі справжнє свято. Запашним короваєм, піснею та танком вшановували жінок, відзначали 94-у річницю з дня заснування району. Піднесено та урочисто проходило свято, яке розпочав директор школи Григорій Первой. Він щирі вітання адресував жінкам, наголосивши, що вони  є справжньою окрасою Тарасівки. Всіх присутніх вітав з річницею утворення району. Директор школи висловив слова вдячності депутату обласної ради Миколі Старичеку, голові районної ради Віталію Гринчуку, голові райдержадміністрації Геннадію Джегуру  за реальну підтримку та допомогу. Взагалі, жителі Білоцерківщини шанують їх не лише як керівників, депутатів різних рівнів, а й як молодих людей, які зі щирим молодечим запалом беруться за все, що йде на користь рідному краю. Зауважу,  у цьому році завершено роботи по утепленню приміщення Тарасівської школи. В цьому велика заслуга сільського голови Олега Козела, голови районної ради Віталія Гринчука, заступника голови обласної ради, нашого земляка Миколи Стариченка, керівника господарства ПОП «Узинська» Михайла Козачука, директора школи Григорія Первоя. Кожний із них на своєму рівні приклав максимум зусиль, щоб школа існувала, була привабливою, комфортною, сучасною. Перші успішні кроки зроблено, але попереду ще багато роботи.

Микола Стариченко: «Практично все моє життя пов’язане з Білоцерківщиною. Саме тут виховували мене вчителі, саме тут у мене залишилися друзі та порадники. Мої шкільні роки розпочалися  в Тарасівській школі. І сьогодні мене переймає гордість, що я можу й роблю добрі справи для своїх краян. Разом зі своїми шкільними друзями  Олегом Козелом — сільським головою, та Наталкою Коломієць-депутатом районної ради ми дбаємо про добробут  жителів Тарасівки та й усієї Білоцерківщини. Хочеться докласти максимум зусиль, щоб молоде покоління на моїй рідній землі зростало й стало надійною нам зміною. Адже діти — наше майбутнє». Микола Стариченко передав шкільному закладу комп`ютер.

Своїми спогадами ділився й Віталій Гринчук: «Я пам`ятаю, як ще у 2005 році у  Тарасівському навчальному закладі ремонтували садочок, котельню, ставили вікна… Сьогодні школу не впізнати. Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей об`єднує жителів району — працівників сільського господарства, депутатів, лікарів, вчителів, усіх, хто спрямовує свою працю, досвід, сили на благо нашого краю. За що я всім щиро дякую».

А Геннадій Джегур запевнив, що створення гідних умов для життя людей залишається пріоритетним у роботі органів  влади, ми працюємо, щоб кожний освітній заклад оновлювався, ставав сучаснішим, наповнювався новим змістом.

Захід пройшов за участю поважних гостей, членів Золотого фонду  Білоцерківського району, депутатів, представників громадськості, молоді.

Привітали жителів Тарасівки заступник голови районної ради Анатолій Чичикало, сільський голова Олег Козел, директор ПОП «Узинська» Михайло Козачук, депутат районної ради Наталія Коломієць, начальник відділу освіти Оксана Кравченко.

За натхненну працю та любов до землі запальними танцями та сердечними піснями присутніх вітали вокальний ансамбль Білоцерківського національного аграрного університету, які прибули на свято на запрошення Миколи Стариченка. Своїм чарівним співом радував людей Григорій Музика, гарні номери приготували вокалісти школи. Крім теплих та щирих вітальних слів, жителі села відчули особливу турботу керівника господарства ПОП «Узинська» Михайла Козачука.

Небайдужість керівників, депутатів, жителів села вселяє надію на те, що в максимально короткі терміни можна вирішити й ряд інших питань.

Головне – пам`ятати, що наша сила — в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Лише разом ми зможемо реалізувати ті виклики, що ставить перед нами життя. Спільними зусиллями зробимо наші села  міцнішими.