Цей лейтмотив став пріоритетом для керівництва Білоцерківського району.  Тож 2017  проголошений роком освіти на  Білоцерківщині.

Перші робочі дні нового року для голови районної ради Віталія Гринчука, його заступника Анатолія Чичикала, депутатів райради Олександра Махині, Володимира Шевченка, Лідії Мартинюк, Любові Стороженко,  Віктора Королюка, заступника голови адміністрації Юлії Устич, начальника відділу освіти Оксани Кравченко, сільських голів Сергія Оленка, Людмили Маринич, Ольги Костини були насичені приємними клопотами.

В урочистій обстановці нові комп`ютерні класи отримали учні Острійківської та Озернянської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Відтак, 11 шкіл району отримали нові сучасні комп`ютери з ліцензійним програмним забезпеченням, а їх надійшло 52.  І це, кажуть керівники району – лише початок, адже влада й далі обіцяє працювати над тим, аби з кожним роком у навчальні заклади району направляли щонайменше таку ж кількість комп’ютерів.

Школи Білоцерківщини у 2000-х роках поетапно забезпечувалися комп`ютерною технікою, але, на сьогодні, вони застаріли. Депутат районної ради Володимир Шевченко згадував, як йому самому доводилося придбавати для Маловільшанської школи №2 перший комп`ютер.

«Ми продовжуємо забезпечувати сільські школи цим обладнанням. Я вважаю, що якщо держава буде вкладати інтелектуальні й матеріальні ресурси в сільські школи, то ми матимемо справжніх професіоналів, високорозвинену та талановиту молодь», — наголосив Володимир Шевченко.

Віталій Гринчук особисто розвозив комп`ютери по закладах освіти, і це, в черговий раз, викликало у педагогів повагу та довіру до керівника.

«Розвиток освітньої галузі відбувається в масштабах державних Програм і, безумовно, стане важливою віхою на шляху до кращого майбутнього нашого народу. Весь депутатський корпус, особисто я  ніколи не залишалися осторонь від проблем освіти. Головна мета – надати умови для розвитку позитивних ідей і звершення успішних справ професіоналами. Вчителі забезпечують навчання і розвиток дітей, а ми  створюємо умови для перебування в школі дітей і роботи педагогів.

Наша стратегія – це не тільки створення опорних шкіл. Важливим етапом є і створення сучасних комп`ютерних класів у всіх без вийнятку школах району», — зауважив очільник районної ради Віталій Гринчук.

«Гарні справи відбуваються завдяки тісній співпраці влади на усіх рівнях», — підсумувала начальник відділу освіти Оксана Кравченко. Вона  вказала, що великого оптимізму й надії на подальшу успішну діяльність додає й те, що ми маємо можливість планувати заходи на покращення своєї роботи в майбутньому і, звичайно, упевненість у підтримці усіх наших справ. Адже, підтримуючи освіту, ми робимо успішні інвестиції в майбутнє своє і своєї держави».