19 листопада 2016 року повернулася група дітей з дитячого спортивного-оздоровчого табору «Петрос» (с. Татарів, Івано-Франківсь область). Діти перебували у закладі з 07 листопада по 18 листопада 2016 року.

Нагадаємо, Білоцерківська громадська організація «Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО» спільно з депутатським корпусом  районної ради  організували відпочинок та оздоровлення дітей. Путівки були придбані за рахунок коштів районного бюджету для  дітей з Білоцерківського району, батьки яких загинули, постраждали або брали участь в антитерористичній операції. Організацією, супроводом та перевезенням  дітей займалися  працівники служби у справах дітей та сім’ї Білоцерківської райдержадміністрації.

Під час оздоровлення, діти мали змогу безкоштовно відвідати місто Яремчу та найбільший український гірськолижний курорт Буковель. Щодня педагоги-організатори табору для дітей організовували розважальні програми, конкурси. Зокрема діти відвідали зоопарк в м. Яремча, їздили верхи на конях та отримували драйв від їзди на квадроциклах, стріляли з луків, ходили в похід.

Діти повернулись до дому задоволенні, з гарним настроєм, новими друзями, позитивними враженнями та бажанням поїхати у табір знову.

 img_1778img_1389img_1761img_1382