22 сесія Білоцерківської районної ради відбулася 06 липня  2018 року під головуванням Анатолія Чичикала.

У роботі сесії взяли участь народний депутат України Віталій Гудзенко, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, депутат обласної ради Іван Кудлай,  голови місцевих рад, представники виконавчої влади.

Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих захисників України. Позитивні емоції вніс народний депутат України Віталій Гудзенко, він відзначив нагородами Верховної Ради головного лікаря району Олександра Лопота, Піщанського сільського голову Василя Музику,  керівника комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Узин»  Олену Савку.

Керівник апарату райдержадміністрації Ольга Кучер ознайомила присутніх із поданням начальника відділу культури і туризму  Бичека Р.В. щодо занесення в Книгу почесних громадян Білоцерківського району «Золотий фонд району» Кульчицького А.І., в.о.голови районної ради Анатолій Чичикало вручив грамоту Київської обласної ради ветерану праці, колишньому керівнику району, почесному громадянину Білоцерківського району «Золотий фонд району» Василю Дуднику.

Районна рада оперативно розглянула питання порядку денного. 34 депутата, які зібралися на пленарному засіданні, підтримали зміни та пропозиції райдержадміністрації  про внесення змін до рішення десятої сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2018 рік».

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Анатолій Титаренко по Загальному фонду запропонував:

1. Збільшити видаткову частину районного бюджету на 2849,5 тис. грн. за  рахунок залишку вільних коштів станом на 01.01.2018 року, в тому числі:

по загальному фонду –1932,5 тис. грн..

2. Збільшити доходи і видатки районного бюджету за рахунок іншої субвенції в сумі 138,1 тис. грн., переданої органами місцевого самоврядування.

3. Зменшити видаткову та доходну частини районного бюджету на суму 300,0 тис.грн. по Центру первинної медико-санітарної допомоги відповідно Розпорядження Київської обласної держадміністрації №359 від 11.06.20188 року «Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань на 2018 рік» .

4. За рахунок субвенції з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, відповідно Розпорядження Білоцерківської РДА від 07.06.2018 року № 263, збільшити доходи та видатки загального фонду районного бюджету на суму 6000,0 тис. грн. (шість мільйонів гривень 00 коп.) по районному управлінню соціального захисту населення на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2018 рік».

5. Передати до бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету – 917,0 тис. грн. за  рахунок залишку вільних коштів станом на 01.01.2018 року.

Спеціальний фонд

6. За рахунок передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду збільшити видатки на 917,0 тис.грн.

7. За рахунок субвенції на інвестиційні проекти, переданої  Чупирянською сільською радою збільшити доходи і видатки  на 123,0 тис. грн..

Крім цього, депутати внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Білоцерківського району на 2018 рік та до Програми розвитку містобудівної документації в Білоцерківському районі на 2016-2019 роки, затвердили районну цільову комплексну Програму профілактики та протидії злочинності у Білоцерківському районі на 2018-2020 роки «Безпечна Білоцерківщина», затвердили Статут комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча школа мистецтв» Білоцерківської районної ради Київської області (нова редакція),  План модернізації мережі освітніх закладів району, створення опорного навчального закладу на 2018/2019 навчальний рік, закріпили за закладами освіти району території обслуговування.

Також депутати погодили передачу об’єктів нерухомості із спільної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності територіальної громади селище Терезине, с.Чупира, Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади, Узинської міської об’єднаної територіальної громади (основні засоби будинків культури), затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затверджено структуру, чисельності виконавчого апарату Білоцерківської районної ради,  список присяжних Білоцерківського міськрайонного суду Київської області, внесено зміни до рішення районної ради від 25.12.2015 №02-36 «Про утворення президії Білоцерківської районної ради VІІ скликання».

Депутатами було погоджено призначення Івана Ровенка на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району» Білоцерківської районної ради.

Особливої  уваги набуло питання про передачу дитячого оздоровчого закладу «Дружба» із спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади. Депутати запропонували створити комісію по вирішенню даного питання та на протязі 2-х місяців виробити положення про передачу даного закладу.

Цього ж дня обирали нового голову районної ради. Депутатами було запропоновано три кандидатури: від депутатів Радикальної партії Олега Ляшка  — Володимира Шевченка, від депутатів ПП “Наш край”- Юрія Базяка, від депутатів ВО «Батьківщина» — Анатолія Чичикала.

Відбулися дві  спроби голосування, але невдалі. Жоден із кандидатів не набрав потрібну кількість голосів. Анатолій Чичикало залишився виконуючим обов’язки голови районної ради.