Представники Білоцерківської районної ради втілюють всі завдання, які стоять перед ними, тож, фактично, вони стали взірцем, прикладом того, яким має бути місцеве самоврядування. Депутати живуть серед своїх виборців, які йдуть до них з болем та  проблемами. Тож вони й рухатаються до того, щоб лікарні, садочки, школи, клуби, дороги в районі були підняті на сучасний рівень.  А крім відповідальності у самоврядної влади повинні бути й можливості.

Саме про це говорили депутати районної ради 7 скликання, учасники засідання 10 сесії, що відбулася 9 грудня 2016 року. Вів засідання голова  районної ради  Віталій Гринчук. У роботі засідання взяв участь в.о. голови райдержадміністрації Юрій Савчук. Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих.

На пленарне засідання прибуло 31 депутат. Голова ради традиційно привітав іменинників, чиї дні народження припали на міжсесійний період та нагородив грамотами та подяками представників органів місцевого самоврядування, які з поважних причин були відсутні на урочистостях.

Під час засідання сесії було обговорено низку актуальних та важливих питань зокрема, начальник управління фінансів Білоцерківської районної державної адміністрації виступив з пропозиціями про внесення змін до рішення третьої сесії районної ради VІI скликання від 06.01.2016 р.“Про районний бюджет Білоцерківського району на 2016 рік”.

Так, посадовець запропонував доходи загального фонду збільшити на 3870,1 тис. грн., з них:

1.1 Збільшити доходи за рахунок міжбюджетних трансфертів з державного бюджету на  2561,2 тис. грн., у тому числі :

Збільшити за рахунок:

-Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і крапленого газу – 1026,0 тис. грн.

— Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги  дітям та допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 5576,0 тис. грн.,

— Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Білоцерківському району – 2000,0 тис. грн.

-Медичної субвенції — 746,2 тис. грн.,

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗменшити за рахунок:

-Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот  —  6787,0 тис. грн.,

1.2 Збільшити доходи за рахунок іншої субвенції, переданої органами місцевого самоврядування на фінансування районних програм, на 11,0 тис. грн. на виконання заходів  «Програми розвитку системи освіти”  — 11,0 тис. грн.,

1.3. Збільшити доходи за рахунок перевиконання доходної частини бюджету станом на 01.12.2016 року на 1297,9 тис. грн.

Також Анатолій Олексійович запропонував збільшити видатки загального фонду районного бюджету на 3270,1 тис. грн.,  із них:

— по охороні здоров’я – 1415,2  тис. грн.;

по відділу освіти – на 279,5 тис. грн.;

по управлінню соціального захисту населення  — зменшити на 181,0 тис. грн.;

за рахунок субвенцій з обласного та державного бюджетів –185,0 тис. грн.,

збільшивши за рахунок виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги – 4,0 тис.грн.,

по відділу культури –330,0 тис. грн., у тому числі:

на виконання програми підтримки розвитку регіональних засобів масової інформації Білоцерківського району на 2016-2020 роки – 60,0 тис. грн., у тому числі: редакції газети „Замкова гора” – 50,0 тис. грн., радіомовленню – 10,0 тис.грн.

по райдержадміністрації – на 26,4 тис. грн., у тому числі: утримання центрів соціальних служб для молоді  — 26,4 тис. грн.

 3.  Збільшити доходи спеціального фонду  районного бюджету на 690,0 тис. грн., у тому числі за рахунок :

3.1. передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду бюджету  600,0  тис. грн.,

3.2.  субвенції, переданої органами місцевого самоврядування на  90,0  тис. грн.

4. Збільшити видатки бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету на 690,0 тис. грн., у тому числі:

4.1     по відділу освіти – 690,0 тис. грн., з них:

придбання комп’ютерної техніки, обладнання та комплектів меблів довгострокового користування  для загальноосвітніх навчальних закладів  району 600,0 тис. грн.,

капітальний ремонт даху будівлі Іванівського НВК І-ІІІ ступеня – 90,0 тис. грн.

Заслухавши пропозиції Анатолія Олексійовича, депутати задали ряд питань на які отримали кваліфіковані відповіді. Голосуванням депутати погодили зміни до бюджету. Далі, депутати оперативно розглянули всі питання, узгодили їх, дійшовши до спільної думки. Прийняли Програму з управління комунальним майном у Білоцерківському районі на 2017-2018 роки. Програма концентрує увагу на нерухомому майні, яке є у розпорядженні органів влади різних рівнів і становить комунальну власність Білоцерківського району й належне використання  ресурсів, які є у розпорядженні органів влади  буде стимулювати процеси розвитку району.

Враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді і спорту була прийнята Програма розвитку системи охорони здоров’я Білоцерківського району на 2017 року.

Депутати обговорили та погодили питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки 2-х земельних ділянок.

 По всім названим питанням депутати прийняли відповідні рішення.