23 сесія Білоцерківської районної ради, яка відбулася 21 вересня  2018 року під головуванням Анатолія Чичикала. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, голови місцевих рад, представники виконавчої влади, представники громадських організацій. Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Районна рада оперативно розглянула питання порядку денного. 22 депутата, які зібралися на пленарному засіданні, підтримали зміни та пропозиції райдержадміністрації  про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2018 рік». Начальник управління фінансів райдержадміністрації Анатолій Титаренко по Загальному фонду запропонував: 1. За рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету за 8 місяців 2018 року збільшити доходи і видатки на суму  2945,16 тис. грн.

1.1. по відділу освіти – на  726,51 тис. грн

1.2. по райдержадміністрації  — 245,0 тис. грн

1.3 по відділу культури і туризму – 40,0 тис. грн

1.4. по КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району” – 893,0 тис. грн..

1.5. по Центральній районній лікарні – 541,7 тис. грн..

1.6. по управлінню соціального захисту населення – 31,0 тис. грн. на забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування.

1.7. по відділу з управління комунальним майном на виготовлення технічної документації  – 20,0 тис. грн.

1.8.  по територіальному центру надання соціальних послуг –20,0 тис. грн.

1.9.  на підтримку засобів масової інформації – 71,0 тис. грн..

1.10.  Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів — 100,0 тис. грн.

1.11. Надати додаткову дотацію органам місцевого самоврядування -30,0 тис. грн., в тому числі:

— Фесюрівській сільській раді – 30,0 тис. грн.,  на придбання та установки твердопаливного котла.

2. За рахунок переданої субвенції від Биковогребельської сільської ради збільшити доходи і видатки на  64,0 тис. грн. для придбання та встановлення електричних конвекторів в дитячому дошкільному закладі с. Бикова Гребля.

 3. Зменшити видаткову та доходну частини районного бюджету на суму 50,0 тис. грн. по управлінню соціального захисту населення відповідно  додатку 1 «Перерозподіл між місцевими бюджетами Київської області обсягу субвенцій з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2018 рік» Розпорядження Київської обласної держадміністрації №462 від 20.08.20188 року «Про перерозподіл обсягу субвенцій між  місцевими бюджетами Київської області на 2018 рік».

4. Передати із загального фонду до бюджету розвитку  спеціального фонду районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету за 8 місяців 2018 року 226,95 тис. грн.

   По спеціальному фонду

4. За рахунок передачі із загального фонду до бюджету розвитку  спеціального фонду районного бюджету за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету за 8 місяців 2018 року збільшити видатки в розмірі 226,95 тис. грн..

5.  За рахунок субвенції з місцевого бюджету,  за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, відповідно Розпорядження Білоцерківської РДА від 08.08.2018 року № 377, збільшити доходи та видатки спеціального фонду районного бюджету на суму 5312,0 тис. грн. (п’ять  мільйонів триста дванадцять тисяч)  гривень по  КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району ”

6. За рахунок субвенції з Терезинського селищного бюджету на виконання інвестиційних проектів збільшити доходи та видатки на суму 205,0 тис.грн. на програму розвитку системи освіти:

— для придбання двох інтерактивних комплексів на суму – 120,0 тис.грн.

—  придбання альтанки для дитячого садка на суму – 85,0 тис.грн.

 7.   За рахунок вільних залишків на початок року від   надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва збільшити видатки на 500,0 тис. грн. для надання субвенції Сорокотязькій сільській раді на реконструкцію водойми  з метою захисту від підтоплення території громади с. Сорокотяги.

Крім цього, депутати  затвердили Статут опорного навчального закладу Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вікторія Бабенко — начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації доповіла про організацію харчування учнів закладів загальної середньої  освіти та вихованців дошкільних закладів освіти Білоцерківського району, розглянули питання про надання дозволу на списання комунального майна, яке обліковується на балансі відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації. Питання про передачу дитячого оздоровчого закладу «Дружба» із спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади запропоновано доопрацювати.

У «Різному»  виступив Віталій Гринчук — голова Узинської міської ОТГ. Він проінформував, що перший транш коштів у сумі 150 тис грн вже направлено на рахунок ЦРЛ, крім того вирішуються питання реверсних розрахунків із районом.

Депутати підтримали Василя Хрика, щодо можливості підняття на будівлі адмінбудинку Білоцерківської районної ради революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам`яті героїв.

Емоційно  підняли земельні питання представники обслуговуючого кооперативу «Третій квартал». Питання стосується виділення земельних ділянок, наданих учасникам АТО на території Фурсівської ОТГ. Дане питання привернуло до себе особливої  уваги. Маємо надію, що воно буде вирішено.

В період підготовки до пленарного засідання ради, відбулися засідання постійних комісій, під час яких детально опрацьовані всі питання порядку денного. Це ще раз доводить про злагоджену роботу депутатського корпусу району спільно з районною державною адміністрацією.