22 листопада  відбулася 36 сесія Білоцерківської районної ради під головуванням Анатолія Чичикала.

У роботі сесії взяли участь голови місцевих рад, представники виконавчої влади, ЗМІ.

Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих захисників України, жертв Голодомору та колег – Терезинського селищного голови Гаєвського В.А, та начальника фінансового управління Титаренка А.О.

Далі привітали іменинників та вручили Леоніду Розпутньому Подяку Київської обласної ради.

Районна рада оперативно розглянула питання порядку денного. 23 депутата, які зібралися на пленарному засіданні, підтримали зміни та пропозиції районної державної адміністрації про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2018 року «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2019 рік».

Людмила Мерзлюк, заступник начальника управління фінансів Біоцерківської райдержадміністрації, запропонувала за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету за 10 місяців 2019 року збільшити доходи і видатки на суму 2199,785 тис. грн.

Надати додаткову дотацію Фесюрівській, Чупирянській, Сорокотязькій, Потіївській, Фастівській сільським радам в розмірі   271,0 тис.грн.

Також, збільшити доходи й видатки загального фонду районного бюджету за рахунок іншої субвенції в сумі  897,951 тис.грн., переданої:  відділу освіти в розмірі 318,0 тис.грн, Терезинською, Дроздівською,  Піщанською сільськими радами, надати відділу культури Фурсівською ОТГ в розмірі 500,0 тис.грн на виплату заробітної плати працівникам музичної школи, територіальному центру надання соціальних послуг Управління соціального захисту населення  Фурсівською ОТГ в розмірі 79,951 тис. грн. на утримання підопічних.

Людмила Володимирівна акцентувала увагу, на листі Узинської міської ради №03-10-869 від 06.11.2019, згідно якого запропонувала внести зміни до видатків, запланованих у районному бюджеті за кодом 4105390 «Інші субвенції з районного бюджету», шляхом зменшення видатків по Білоцерківській центральній районній лікарні  в розмірі   285,0 тис.грн  та збільшенням видатків по  територіальному центру надання соціальних послуг   Управління соціального захисту населення в розмірі 285,0 тис. грн. на відшкодування соціальних послуг  утримання у відділеннях стаціонарного догляду осіб похилого віку Узинської громади.

Згідно цього бюджету, Білоцерківська центральна районна лікарня зможе придбати реанімаційні ліжка.

Посадовець запропонувала затвердити розпорядження Білоцерківської районної державної адміністрації від  15.10.2019 №475, 31.10.2019 №493, 01.11.2019 №497, 05.11.2019 №499,  «Про внесення змін до міжбюджетних трансфертів» та ін.. По кожному пункту Людмила Володимирівна дала роз`яснення.

Далі,  депутати призначили директора Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської районної ради «Білоцерківська центральна районна лікарня» Лопота Олександра Андрійовича, який пройшов конкурсний відбір на відповідну посаду.

У  «Різному»  депутати заслухали Олександра Махиню, який проінформував про стан розгляду депутатських запитів з екологічних питань, що розглядалися на попередніх засіданнях та погодив послідуючий план дій.

Градус напруги піднявся довкола питання, щодо виходу голови бюджетної комісії Олександра Тарасова та депутата Василя Щербака зі складу депутатів районної ради, за заявою. З цього приводу начальник юридичного відділу Оксана Григор’єва дала роз`яснення.

Свою думку висловили депутати Юрій Базяк, Олександр Махиня, Василь Бурлака, Леонід Розпутній. Бачення кожного було своє.

Крім того, дане питання було розглянуто на комісії з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики, духовності та забезпечення діяльності депутатів.

Попередньо відбулися засідання комісій та Президії районної ради, на яких всі питання були детально обговорені.