У п’ятницю, 14 серпня, в сесійній залі районної ради відбулася чергова  42-а сесія Білоцерківської районної ради VІІ скликання під  головуванням очільника районної ради Володимира Шевченка. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, в.о.голови райдержадміністрації Юрій Савчук, начальники відділів та служб райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Пам’ять усіх борців за гідність, свободу та незалежність України – Героїв Небесної Сотні, бійців, які не повернулися з АТО, вшанували хвилиною мовчання.

На пленарне засідання прибуло 20 депутатів. Голова ради усіх присутніх привітав із Першим медовим спасом,  традиційно привітав іменинників, чиї дні народження припали на міжсесійний період, привітав із ювілеєм депутата районної ради Оксану Ольшанську, відзначивши її роботу грамотою районної ради. У ході пленарного засідання було розглянуто ряд питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Депутати приступили до заслуховування та обговорення питань.

Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 №37-365 «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2020 рік», доповіла Людмила Мерзлюк, начальник управління фінансів Білоцерківської районної державної адміністрації.

Наталія Шабельна, заступник начальника відділу з управляння комунальним майном  Білоцерківської районної ради  озвучила ряд питань щодо  управління об’єктами комунальної власності, про питання передачі в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району, про передачу комунального майна з балансу комунального некомерційного підприємства Білоцерківської районної ради «Білоцерківська центральна районна лікарня» на баланс Білоцерківського районного територіального центру надання соціальних послуг, про надання дозволу на списання майна, що обліковується на балансі комунального некомерційного підприємства Білоцерківської районної ради «Білоцерківська центральна районна лікарня», про надання дозволу на списання майна, що обліковується на балансі сектору культури, молоді та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації, про погодження пректно-кошторисної документації на здійснення невід’ємних поліпшень та ремонтних робіт нежитлової будівлі, про передачу стоматологічного обладнання із спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Депутати розглянули  та погодили Програму організації харчування здобувачів освіти в комунальних закладах дошкільної та загальної середньої освіти Білоцерківського району «Якісне харчування – здорова дитина – здорова нація» на 2020-2023 роки, яку представила Вікторія Бабенко,  начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації; далі розглянули та погодили доповнення до районної Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району» Білоцерківської районної ради на 2020-2021 роки, які представив та прокоментував Іван Ровенко, директор Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району» Білоцерківської районної ради.

Депутати оперативно розглянули всі питання, узгодили їх, дійшовши до спільної думки.В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень із усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.