У п’ятницю, 26 лютого, в сесійній залі районної ради відбулася чергова п`ята сесія Білоцерківської районної ради VІІІ скликання під  головуванням очільника районної ради Василя Зеленського. В роботі пленарного засідання взяли участь  депутати районної ради, голова райдержадміністрації Людмила Мерзлюк, начальники відділів та служб райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради та ЗМІ.

До сесійної зали прийшли представники культури, районної бібліотеки, освітньої галузі. Від їх імені Поліщук Л.М., Зінченко Л.В., Литвин З.Ф. звернулися до депутатів із проханням почути їх, та допомогти вирішити  нагальні проблеми.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, який  затвердили одноголосно. У ході засідання були розглянуті звіти про виконання районних бюджетів Білоцерківського, Володарського, Ставищенського та Рокитнянського районів за 2020 рік. Звіти усіх районів, окрім Білоцерківського, депутати затвердили. Не вистачило депутатських голосів і при уточненні цьогорічного бюджету.

Далі, депутати дали оцінку роботи працівників відділу з управління комунальним майном Білоцерківської районної ради  за минулий рік, не підтримавши їх звіт за пророблену роботу та не погодили програму з управління комунальним майном на 2021 рік.

З усіх інших питань, внесених до порядку денного депутати місцевого представницького органу ухвалили позитивні рішення.

Маємо надію, що в найближчий час будуть проведені консультації депутатських фракцій, після яких, депутати з порозумінням підійдуть до решти проблемних питань, які потребують негайного вирішення.