Різдво Христове — славне й світле свято, на яке з нетерпінням чекають діти. З іграшками, солодощами, співом та позитивними емоціями зустріли Різдво вихованці Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації «Узин».

Привітати дітей прийшов голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук. Дітки зразу ж його оточили увагою. У цьому будиночку Віталій Юрійович свій. Чимало зусиль він приклав для належного утримання його вихованців. Посадовець привітав малюків із Різдвяними святами та побажав, щоб усі їхні мрії збувалися, щоб вони виросли справжніми українцями — щасливими, перспективними, успішними, дитячі роки хай запам’ятаються яскравими посмішками та кумедними пригодами.

Разом з головою ради дітей вітали власники Білоцерківського спортивного клубу «FitPlaza» Валерія та Сергій. Напередодні новорічно-різдвяних свят вони серед гостей та клієнтів фітнес-клубу організували акцію «Подаруй дитині іграшку».

«Адже у Різдвяну ніч кожен із нас чекає на диво — говорить Валерія. Нам приємно, що завдяки небайдужим людям, а також заступнику голови Київської обласної ради — Миколі Стариченку, голові Білоцерківскої районної ради — Віталію Гринчуку, ми мали можливість подарували свято й діткам цього центру,- наголосила Валерія. — А ще ми хочемо у цю Різдвяну ніч загадати бажання і, щоб воно обов’язково збулося. Хай у кожної дитинки, яку ми сьогодні вітали й обіймали, з’явилася родина. І наступні новорічні свята вони святкували у сімейному колі».

Гості висловили слова вдячності колективу центру соціально-психологічної реабілітації за утримання, навчання, виховання, турботливе ставлення та створення затишних умов для своїх вихованців. Побажали присутнім здоров’я, миру, добра та вручили подарунки, які з нетерпінням завжди чекає малеча. Хотілося б, щоб щире піклування відчули більшість знедолених дітей.
Директор центру Олена Савка розповідає: «На новорічно-різдвяні свята у закладі людно. Нині тут мешкають 11 вихованців. Це діти, які опинилися в складних життєвих обставинах. У теплій атмосфері центру вони проходять курси психологічної реабілітації, навчаються, займаються спортом і творчістю. Доля кожної дитини – особлива, але усім їм потрібні тепло, увага й свято».

Діти співали пісні, розповідали вірші, танцювали, демонстрували сувеніри, зроблені своїми руками — раділи атмосфері свята.