До районної ради впродовж останніх місяців надходить чимало дзвінків зі словами щирої подяки від жителів Білоцерківщини. Краяни дякують депутатському корпусу за дієву роботу на селі: за відремонтовані ФАПи, школи, садочки, дороги, вирішення ряд індивідуальних проблем.

Незважаючи на те, що серед депутатів районної ради члени різних політичних партій і блоків, цей факт не заважає їм працювати конструктивно й плідно, приймати, важливі для краю та його жителів, рішення.

Тому можу сказати, що на сьогодні районна рада має конкретні напрацювання з вирішення широкого кола соціально-економічних питань, освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, молодіжної політики. Депутати закріплені за територіальними громадами, беруть участь у проведенні різних районних заходів, ведуть прийом громадян за місцем проживання, налагодили співпрацю з депутатами сільських рад. Адже саме за конкретними справами люди судять кожного  обранця, якого б він рівня місцевої ради не був.

p60919-141646Так, вересневий візит голови Білоцерківської районної ради Віталія Гринчука та головного лікаря КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Івана Ровенка був присвячений пошуку нових можливостей надання якісних медичних послуг на селі.

У цей день вони відвідали медичні заклади сіл Сорокотяги, Фастівки, Фесюрів, Щербаків, Малої Сквирки, Яблунівки, Трушок, Матюшів, Фурсів, Чмирівки,  Вільної Тарасівки, селища Терезине. Крім того, p60919-130233керівники побували  в Яблунівському НВО де завершуються ремонтні  роботи у приміщенні садочка, відвідали Терезинський будинок культури,  де також проходить зовнішній і внутрішній ремонт приміщення.

У ході робочого  візиту посадовці поспілкувалися з медичними працівниками, поцікавилися їх проблемами, почули їх бажання, перевірили заклади забезпеченням ліками, медичним обладнанням, готовність їх до зими, використанням господарських приміщень. У деяких ФАПах та амбулаторіях ще тривають ремонтні роботи.  Керівники відзначили, що значно покращено матеріальне забезпечення Яблунівсьої амбулаторії та приємні враження p60919-135031залишилися після візиту до Терезинської. Тут  щойно завершено ремонт, на  який кошти виділено з місцевого бюджету

Як ми вже повідомляли раніше, Білоцерківський район отримав чергову безпрецедентну допомогу з боку Благодійного фонду «ФАРМ ВАРТА» через програми: «Інсульт без наслідків!», «Життя без болю!», «Зима без хвороб». Тож у кожний лікарський заклад Віталій Юрійович та Іван Іванович для підтримки хворих краян та профілактики ряду захворювань завезли безкоштовно ліки.

«За дуже короткий час Білоцерківська районна рада в особі її голови Віталія Гринчука здобула добру славу серед краян — акцентував увагу головний лікар КЗ «БР ЦПМСД» Іван Ровенко — я впевнений, що наша спільна праця на благо громад розвиватиметься в діловому руслі». Він щиро дякував очільнику районної ради та p60919-152730всьому депутатському корпусу за уміло організовану роботу в районі, підтримку та допомогу. Віталію Гринчуку були адресовані слова вдячності й від сільських голів, фельдшерів, лікарів,  усього медперсоналу.

Зазначу, на останній, 8-й сесії  районна рада внесла зміни до цьогорічного бюджету району. А саме: доходи й видатки збільшено на 22,4 мільйона гривень. Їх спрямують на підготовку закладів соціальної сфери до опалювального сезону, розрахунки за енергоносії, стимулювання працівників та інші потреби. На сесії зроблено доповнення до районної програми «Турбота» та програми розвитку системи охорони здоров’я. Йдеться, зокрема, про виділення коштів на  придбання ще одного автомобіля для сімейних лікарів, на ремонт Узинської медамбулаторії, Попрвського ФАПу, реконструкцію системи опалення p60919-153609Маловільшанського ФАПу, придбання ще однієї партії  комп’ютерів, меблів, холодильників для медичних закладів, 2-х електрокардіографів (тепер кожний медзаклад забезпечений цифровим кардіографом), придбання сантехобладнання для Трушківської амбулаторії.

Шановні депутати, працівники органів місцевого самоврядування, пам`ятайте, дуже важливо, працювати для благополуччя своїх земляків. Одного статусу мало. Його необхідно наповнювати відповідним змістом. Важливо впливати на процеси, тісно співпрацювати з депутатами всих рівнів, із громадами, тоді й результат, як відомо, не забариться. Доброго вам настрою, гідних партнерів і вагомих здобутків.