Голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук взяв участь у виїзному засіданні колегії  Білоцерківського управління Пенсійного фонду України в Київській області, яке проходило 5 серпня у с.Томилівка в  приміщенні Білоцерківського молочного комбінату.

У роботі засідання взяли участь: Василь Верещак — перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Київській області, Костянтин Будко-начальник управління Білоцерківського ПФУ, Юлія Устич — заступник голови райдержадміністрації, Іван Кузякін-виконавчий директор ТОВ «БМК». Вів засідання наради Верещак Василь Миколайович.

«Ми зібралися у приміщенні одного з найбільших платників податків до місцевого бюджету. Сьогоднішня зустріч повинна бути корисною, продуктивною. Ми чуємо людей, їхні проблеми та хочемо, щоб вони завжди чули нас»,  саме цими словами розпочав нараду Василь Верещак.

Начальник управління Костянтин Будко проаналізував роботу Білоцерківського управління пенсійного фонду за І півріччя 2016 року. Костянтин Володимирович акцентував увагу, що за  звітний період до бюджету управління з усіх джерел фінансування на­дійшло 145,5 млн. грн., що у по­рів­нян­ні з відповідним періодом минулого року більше на 1,2 млн. грн. З державного бюджету України на фінансування пенсійних програм на­дій­шло 75,5 млн. грн., що на 23,2 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. На виплату пенсій та грошової допомоги з Пенсійного фонду України по перероз­по­ді­лу надійшли кошти у розмірі 69,2 млн. грн., що на 21,6 млн. менше ніж за перше півріччя 2015 року.

Також посадовець наголосив, що станом на 01 липня 2016 року 5923 пенсіонери або 35% отри­му­ють пенсію та гро­шо­ву допомогу в 15 установах банків. За перше півріччя за­гальна сума виплат через установи банків ста­но­­вила 55,8 млн. грн. Економія коштів при цьому склала близько 726 тис. грн., що на 154 тис. грн. більше, ніж за перше півріччя 2015 року.

Костянтин Володимирович вказав, що виплата та призначення пенсій проводиться вчасно, прийом громадян організовано по принципу «єдиного вікна», активно впроваджується нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інноваційних технологій, яка дасть змогу значно спростити процедури прийому та обслуговування громадян. Ця робота проводиться планово, рівномірно.

Підсумовуючи сказане, начальник управління зауважив: «Наші дії спрямовані на стягнення заборгованості до пенсійного фонду, наповнення бюджету та вчасна виплата пенсій, проводиться конкретна робота з мінімізаторами по заробітній платі. На сьогодні у районі є 31 боржник, 11 із них вже стягнено заборгованість. В цьому напрямку ми працюємо».

Далі відбувся конструктивний діалог із керівниками відділів. Олена Голуб-заступник начальника управління доповіла про організацію обслуговування в управлінні Пенсійного фонду України громадян з особливими потребами, про виплату пенсій внутрішньо переміщеним особам на території Білоцерківського району через установи АТ «Ощадбанк» доповіла Тетяна Старинко, начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1, про стан організації бюджетно-фінансових процесів в управлінні доповіла Галина Бушуєва, начальник бюджетно-фінансового відділу-головний бухгалтер…Приємно, що на нараді Василь Верещак  відзначив роботу кращих працівників Білоцерківського управління пенсійного фонду.

До працівників  пенсійного управління звернувся голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук. Він подякував їм за тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, керівниками сільськогосподарських підприємств. Відзначив, що у роботі управління добавилось більше конкретики, продуктивності в діях працівників, якість послуг із кожним роком зростає, багато започаткувань, послідовних дій, які втілено в життя й мають результат  на користь наших жителів. Посадовець схвально відгукнувся про роботу мобільного офісу в населених пунктах району.

Василь Верещак: «Маємо переконливе твердження, проводячи інформаційно-роз`яснювальну роботу з громадськістю, можливості пенсійного управління все більше розширюються й це значно спрощує послуги для громадян». Він подякував працівникам колективу пенсійного управління за підтримку та проявлену ініціативу в  заходах, спрямованих на легалізацію заробітної плати.

Заступник голови райдержадміністрації Юлія Устич також подякувала начальнику управління Костянтину Будку за гарну організацію роботи колективу пенсійного управління та побажала їм подальших успіхів у роботі.

Після закінчення наради учасники засідання мали можливість познайомитися з процесом виробництва ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» та роботою Шкарівської сільської ради.

Віталій Гринчук схвалив стратегію управління пенсійного фонду проводити виїзні наради:

«Чужих проблем у нас не буває. Сьогодні ми всі разом побачили колектив Білоцерківського молочного комбінату, працівники якого мають гідні умови праці та достойну заробітну плату.

Мали можливість побувати в Опорному закладі Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка надає якісну освіту школярам. У цьому році з державного бюджету на цей заклад виділено 400 тисяч грн. на придбання сучасного обладнання, з обласного бюджету надійдуть кошти на придбання меблів для кабінетів хімії та фізики, а зараз за сприяння сільської ради проводиться перекриття даху. Білоцерківщина може гордитися, що ми маємо високопрофесійних вчителів, які працюють на результат. Хочу подякувати депутатам обласної, районної, сільських рад, начальнику відділу освіти О.Кравченко за підтримку та організацію  роботи».