29 серпня голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та голова райдержадміністрації Геннадій Джегур взяли участь у проведенні педагогічного форуму освітян району «Реалізація положень нової української школи як освітня політика навчальних закладів Білоцерківського району», що проходив на базі опорного навчального закладу Шкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В числі учасників заходу –директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Кравченко, член «Золотого фонду Білоцерківщини» Павло Нужда, а також директори загальноосвітніх закладів району, заступники з начально-виховної роботи.

Освітяни підбивали підсумки роботи за минулий навчальний рік, ставили нові завдання, а це поліпшення якості освіти, забезпечення економічної ефективності функціонування навчальних закладів, розширення практики інклюзивного та інтегрованого навчання молоді з особливими освітніми потребами.

У своїх виступах керівники освітніх закладів зосередили увагу на пріоритетних завданнях галузі щодо модернізації системи освіти згідно з «Концепцією нової української школи».

Очільники району нагородили спільними Подяками райдержадміністрації та райради кращих педагогів району.

Під час пленарної частини форуму відбулося підписання угоди про співпрацю між керівниками району та представниками учнівського самоврядування. А ще молодіжні лідери презентували проект «Рушник єдності», який допоможе поєднати усих активних та небайдужих молодих людей із різних навчальних закладів району.

Почесними грамотами та грошовими преміями відмічено ряд навчальних закладів за високий рівень підготовки до нового навчального року. Зокрема, відзначено колективи Поправського НВО, Шкарівської загальноосвітньої школи, Піщанського НВО, Сорокотязького НВО, Чупирянського НВО, Чепеліївського НВК та Острійківської загальноосвітньої школи.

Завершили роботу вже у групах за фахом, де обговорювалися зміни до навчальних програм, плани роботи на 2017-2018 н.р. (За матеріалами Н.Гончарової)