7 лютого молодь Білоцерківського району мала унікальну можливість провести робочий день з головою Білоцерківської районної ради Віталієм Гринчуком — успішним представником органів місцевого самоврядування, активним громадським діячем і меценатом.

 «Однією з переваг місцевого самоврядування є участь громадян у вирішенні проблем громади в якій вони проживають. І це стосується не тільки дорослих. Дуже важливо знати бачення тієї чи іншої проблеми і підростаючим поколінням. Незважаючи на те, що ми з вами — представники різних поколінь, нас об’єднують бажання спільно працювати на розвиток рідного краю. Не дивлячись на те, що ви зовсім юні, ви – повноправні члени громади й влада завжди відкрита для діалогу з вами», – цими словами голова Білоцерківської районної ради  Віталій Гринчук розпочав зустріч із лідерами учнівського самоврядування.

На зустрічі з молоддю Віталій Гринчук  зазначив подальші напрямки роботи освітньої галузі, а це: продовжити роботи по утепленню освітніх закладів, придбання комп`ютерної техніки, реконструкції та ремонти сільських клубів, спортивних залів, які, за словами  голови ради, продовжаться у цьому році й наголосив про тісну співпрацю райдержадміністрації, районного відділу освіти,  та лідерів учнівського самоврядування.

Реалізація цих проектів цікавила школярів. Щодо пропозицій – молоде покоління запропонувало голові ради сприяти організації  літнього відпочинку для  лідерів учнівського самоврядування, а особисто Віталію Юрійовичу активісти запропонували взяти участь у черговому етапі гри «Джура».

Молоді лідери   прийняли голову ради у свої ряди, а приємну нотку на зустрічі додала голова учнівського самоврядування Валерія Мішустіна. Вона  урочисто вручила Віталію Гринчуку відзнаку члена «Лідерграду».

В цей день говорили і про роботу Білоцерківської районної ради, і про роботу учнівського самоврядування. Як розповіли учні, в минулому році їм вдалося реалізувати ряд хороших заходів: від організації та проведення благоустрою територій до підтримки бійців АТО. Особливу увагу старшокласники приділяють питанню патріотичного виховання. За що начальник відділу освіти  Оксана Кравченко виразила їм подяку.

Вони всі разом визначили спільні дії, спрямовані на покращення умов навчання та виховання дітей.

Віталій Юрійович подякував учням за ініціативи та активну участь в житті громад. «Це дає надію й розуміння, що ми виховуємо надійну зміну. У країни є майбутнє і це майбутнє-ви», — оптимістично закінчив зустріч голова ради.

Насамкінець, В.Гринчук  запропонував учням вже другу екскурсію до Верховної Ради України, яку заплановано на 9 лютого.

Зауважу: методичним і організаційним центром лідерів учнівського самоврядування «Лідерград» виступили працівники Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості, який очолює Зінаїда Литвин.