Білоцерківська районна рада на чолі з  головою  Віталієм Гринчуком сприяли в організації поїздки чергової гуманітарної допомоги в зону АТО. Вантаж супроводжують Костянтин Климчук, Олександр Яременко, Андрій Прохоров. Волонтери вирушили в дорогу 29 червня.

KYj31dJXY_kПрилад нічного бачення, акумулятори, продукти харчування, 100 л оливи відправлено в зону АТО волонтерською групою «Час змін». Зокрема, в цьому гуманітарному вантажі мають місце антибіотики, алергодили та спазмолітики на суму 300 000 грн. від благодійного фонду «Фармварта».

— Під час поїздок в зону АТО ми не тільки передаємо ліки, але й визначаємо, які потрібні препарати, щоб ще більше зміцнити здоров’я бійців. — зазначив координатор волонтерської групи «Час змін» Костянтин Климчук.

— Ми заїдемо в гарячі точки, — підкреслив волонтер, — зокрема, в Авдіївку, Широкіно, Гранітне, Волноваху. Поспілкуємося з бійцями 56 та 30 бригад, які виконують бойове завдання на передовій. Крім того, ліки від діабету передамо у медичні заклади Нікополя, Мелітополя, Бердянська. На щастя, незважаючи на перепони, нашим партнерам, благодійному фонду «Фармварта», розмитнили вантаж, визнавши його гуманітарним, і тепер ми маємо можливість ще більше допомагати не тільки Збройним силам України, а й усім верствам населення, хто потребує допомоги, адже ми повинні бути сильною здоровою нацією.»