23 серпня  голову Білоцерківської районної ради Віталія Гринчука, його заступника Анатолія Чичикала,  засновника Благодійного фонду «Фармварта» Дениса Шевченка та директора Благодійного фонду «Фармварта» Віталія Архіпова  зустрічали  головний лікар району Олександр Лопот та колектив лікарів.

Засновник Благодійного фонду «Фармварта» Денис Шевченко повідомив, що дана партія ліків передана на суму майже 6 млн грн., це 12 найменувань сучасних препаратів – дитячих знеболювальних, жарознижуючих, кардіологічних препаратів, антибіотики, препарати для лікування ЖКТ, лікування виразки, антигельмінні…, і найближчим часом ліки будуть передані  по ФАПам, медичним амбулаторіям, на районне Товариство Червоного Хреста Білоцерківського району.

Загалом, Білоцерківщина отримала медпрепаратів на суму 12 млн грн.
«З метою широкого інформування населення, ми оприлюднюємо  процес передачі ліків. Препарати передаються  відповідно до заявок медиків і мають цільове призначення», — наголосив Денис Шевченко.

Віталій Гринчук запевнив, що депутатський корпус районної ради взяв під свій контроль цільове використання та безкоштовне надходження ліків до хворих. Зараз плануються робочі поїздки по ФАПам  представників районної лікарні, районної ради та благодійного фонду. Тож ліки у найближчий час будуть передані  ФАПам. Крім того, голова ради наголосив, що організовуючи такі акції, ми забезпечуємо виконання Програм, що діють у галузі охорони здоров`я.

У Центральній районній лікарні вдячність благодійникам висловили Олександр Лопот  та  Іван Ровенко. Лікарі наголосили, що благодійна  допомога є  необхідною, адже це суттєва підтримка для хворих.