В минулому році першочергова увага в плані матеріально-технічного забезпечення галузі охорони здоров’я району приділялась на зміцнення лікувальної бази й проведення ремонтних робіт у сільських медичних амбулаторіях загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктах. Ця практика продовжується і зараз. А любий медичний заклад — це та установа, яка потребує постійного постачання ліків та оновлення обладнання.  Адже якість медичних послуг залежить не лише від професійності лікаря, а й від приміщень, де  надають ці послуги. Наші краяни на власному досвіді у цьому переконалися.

Нові шафи, стільці, холодильники, лампи, постільну білизну голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук разом з головним лікарем  КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іваном Ровенком передали медичним закладам віддалених сіл: Васильова, Макіївки, Розаліївки, Людвинівки, Сухоліси, Малої Антонівки, Блощинець, Острійок. Потреба в меблях залишається.

«Ми намагаємося надати максимальну допомогу хворим та забезпечити їх якісним і комфортним лікуванням. Тому допомога меблями,обладнанням для нас є надзвичайно важливою і вчасною», — відзначив головний лікар КЗ «БРЦМСД» Іван Ровенко.

«Ряд медичних закладів за минулий рік, можна сказати, отримали друге дихання. Таких капітальних ремонтів тут не пригадують останніх 30 років. Тож плани на 2017 не менш амбітні, — говорить голова ради Віталій Гринчук. – Ми спільно з депутатами, головними лікарями, сільськими головами переглянули районний та місцеві бюджети. Тож у цьому році спільними зусиллями маємо наміри  завершити ремонти медичних закладів у смт Терезине, Узинській амбулаторії, провести ремонти в Чепеліївському, Малоантонівському, Олійниковослобідському, Василівському, Потіївському ФАПах, завершити роботи по заміні усіх вікон і вхідних дверей, забезпечити медичні амбулаторії спецавтомобілями, а ФАПи скутерами, забезпечити мед заклади необхідним лікувально-діагностичним обладнанням. Виконання цих проектів є не лише бажаними, а й життєво необхідними. Що стосується медицини, то нині жоден інший район області не може похвалитися такою кількістю проведених робіт у медичних закладах», резюмував робочу поїздку Віталій Гринчук. Робота продовжується.