— саме з цими словами звернувся до фахівців-ветеринарів голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, вітаючи їх із професійним святом, яке проходило 11 серпня в залі Білоцерківської районної ради.

Віталій Юрійович наголосив на тому, що в усіх державах та в усі часи професія ветеринара, санітарного лікаря високо шанувалася, а на селі особливо. Він зазначив, що сьогодні в Білоцерківському районі працює потужний загін професіоналів, завдяки яким вдається підтримувати епізоотичне благополуччя, забезпечувати ветеринарно-санітарний контроль у зв’язку з африканською чумою, спалахи якої були зафіксовані в минулому році на Білоцерківщині. Працівники Білоцерківського управління ветеринарної медицини продемонстрували свій професіоналізм, людяність, вміння швидко реагувати на всі виклики сьогодення й професійно вирішувати нагальні проблеми.

Голова ради подякував ветеринарам, а особливо ветеранам галузі, за їхню працю, побажав міцного здоров’я, успіхів та з нагоди свята вручив Почесні грамоти районної ради.

Фахівців-ветеринарів урочисто привітали начальник управління ветеринарної медицини Білоцерківського району Микола Довгаль, в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, помічник Народного депутата України В.Гудзенка Людмила Веряскіна, заступник голови районної ради Анатолій Чичикало, за дорученням президії райкому та від імені десятитисячного колективу членів профспілки АПК Білоцерківщини ветеринарів привітав голова районного профспілкового комітету працівників агропромислового комплексу Володимир Василенко. Вони бажали плідних успіхів у подальшій праці, адже впевнені, що фахівці й далі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимуть поставлені перед ними завдання, дбатимуть про нові професійні здобутки, а їх зусилля винагороджуватимуться повагою й вдячністю жителів нашого району.  Кращі працівники галузі були відзначені грамотами, подяками та грошовими преміями.

Наприкінці зустрічі Микола Петрович Довгаль подякував ветеранам галузі, районній владі, а також усім, з ким ветеринари співпрацюють щодня.

Приєднуємося до всіх привітань та поздоровлень і бажаємо нашим ветеринарам наснаги в роботі, миру та благополуччя в усіх добрих справах.