22 березня у сесійній залі районної проведено презентацію нового наукового доробку Володимира Перерви, доцента кафедри дошкільної і початкової освіти та менеджменту КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидата історичних наук, почесного краєзнавця України — «Місто Біла Церква: історія проти міфів».

У заході взяли участь депутати районної ради, голови місцевих рад, представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Наукові здобутки Володимира Степановича є важливим внеском у відродження і збагачення  духовних основ національного розвитку та інтеграцію  українських традицій.

Він є автором понад 150 наукових та науково-методичних праць, серед них – 9 монографій. В. С. Перерва є також автором першого в Україні комплексного дослідження присвяченого церковнопарафіяльній освіті в Україні, яка кілька століть домінувала на українських землях.

З якою цікавістю автор провів презентацію книги « Місто Біла Церква: історія проти міфів». Вражає голос автора, манера спілкуватися з аудиторією, професіоналізм, майстерність донести до слухача правдиву інформацію, підтверджену архівними матеріалами.

Тож ми повинні нести готову нову важливу інформацію, яка так необхідна молодому поколінню. А Володимиру Перерві побажати здоров`я та нових успіхів у  своїх наукових дослідженнях.