18 липня голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та його заступник Анатолій Чичикало взяли участь у засіданні організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в районі 25-ї річниці незалежності України.

Під час засідання було обговорено план основних організаційно-масових заходів, які проводитимуться у районі. Віталій Юрійович запропонував урочистості проводити у с.Фурси на стадіоні, запросити для участі в святі вокальний квартет «Гетьман».

Начальник відділу культури й туризму Роман Бичек доповів  про пророблену роботу щодо організації підготовки до свята працівниками відділу. Попередньо погоджено, що 23 серпня 2016 року відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та 24 серпня у с.Фурси- урочистості з нагоди 25-ї річниці незалежності України. В усіх культурних закладах району заплановано оформлення тематичних книжкових виставок, книжкових полиць, фотоматеріалів, що висвітлюють історію українського державотворення. Патріотична святкова програма поєднає в собі виступи кращих творчих колективів району, виставку робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Плануються й інші цікавинки.

У результаті засідання в.о.голови адміністрації Юрій Савчук дав ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та довів терміни їх виконання.