Продовжуючи інспектувати медичні заклади району, голова районної ради Віталій Гринчук відвідав Узинську медичну амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Аби розібратися в ситуації, на зустріч прибув головний лікар  КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Іван Ровенко, якому, власне, й підпорядковується заклад. Завітали до амбулаторії й депутати районної ради Ольга Барбашова та Наталія Коломієць.

Узинська амбулаторія обслуговує 14,5 тис громадян із 6 населених пунктів району. Сьогодні в амбулаторії працює 30 осіб персоналу, з них 9 лікарів. Медамбулаторія знаходиться у старому приміщенні, яке потребує капітального ремонту. Саме це і турбує депутатів. Вони намагаються створити всі умови для того, щоб лікарі у пристойному приміщенні мали можливість якісно надавати медичні послуги населенню.

У ході робочого  візиту посадовці та депутати ознайомилися з режимом роботи амбулаторії, забезпеченням медичними препаратами та медичним обладнанням, готовність закладу до зими, використанням господарських приміщень.

На їх запитання відповідала завідуюча амбулаторією Папіашвіллі Інна Давидівна. Вона подякувала В.Гринчуку, І.Ровенку, депутатському корпусу за їх втручання та надання конкретної допомоги щодо ремонту приміщення.

У ході розмови голова ради наголосив, що одним із основних пріоритетних напрямків діяльності влади є якісна медицина на селі. «З бюджетів усіх рівнів щороку виділяються чималі кошти на медичну сферу, аби підвищити якість надання медичних послуг та наблизити медицину до людей, зробити її доступною для кожного жителя нашого району», — сказав Віталій Гринчук.

Зауважу, на благодійній основі забезпечено Узинську медичну амбулаторію загальної практики сімейної медицини апаратом УЗД та оргтехнікою.

Закуплено електрокардіограф, нові штативи для внутрішньовенних крапельних вливань, електронні ваги для новонароджених.

За кошти районного бюджету в приміщенні амбулаторії здійснюється заміна вікон на металопластикові.

Оглянувши приміщення амбулаторії,  посадовці вирішили виділити кошти на поточний ремонт кабінетів, заміну дверей. Крім того на балансі медичної амбулаторії перебуває старий автомобіль й потребує поновлення. Тож маємо надію, що до кінця року медзаклад буде забезпечено новим спец автомобілем.

Голова ради також побував у медичній амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Блощенці, де  з 1959 року завідуючою  працює Чернігова Людмила Дмитрівна, заслужений лікар, стаж якої 57 років, причому на одному місці. Зараз проводиться поточний ремонт приміщення.

У планах наших депутатів багато справ, потрібних для сільських громад, на вирішення яких чекають тисячі мешканців. Дуже добре, що є такі обранці народу, які щиро опікуються проблемами людей. І вдячні земляки, впевнені, що завдяки старанням та наполегливості їх депутатів, нагальні проблеми позитивно будуть вирішені.