Голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук взяв участь у виїзному засіданні колегії головного управління Пенсійного фонду України в Київській області, яке проходило в  приміщенні Білоцерківського національного аграрного університету .

Зал засідань зібрав представників 27 районів та членів громадських організацій. Крім того, у роботі засідання взяли участь: перший проректор, професор БНАУ Новак Віталій Петрович, секретар  Білоцерківської міської ради Смуток Борис Михайлович, в.о.голови Білоцерківської РДА Савчук Юрій Степанович. Вів засідання колегії начальник головного управління Фатхутдінов Василь Гайнулович.

Колегія розпочалася на  ноті позитиву та конструктивізму, яку вніс заслужений науковець, професор Віталій Новак. Він побажав  присутнім творчих, прогресивних та революційних дій.

До керівників пенсійних управлінь звернувся голова Білоцерківської районної ради, кандидат економічних наук Віталій Гринчук.

«Свою трудову діяльність розпочинав із управління пенсійного фонду, тож і відношусь до проблем пенсійного управління не байдуже, усілякими методами намагаюся  допомогти. Впевнено скажу, що співпраця управління з органами місцевого самоврядування відчутна. У цьому напрямку я й працюю»,- у своєму виступі  зазначив Віталій Юрійович. Він наголосив, що з приходом на посаду начальника головного управління  Василя Фатхутдінова добавилось більше конкретики, продуктивності у діях працівників, якість послуг із кожним роком зростає, багато започаткувань, послідовних дій, які втілені в життя й мають результат  на користь наших жителів. На цій тематиці було продовжено засідання колегії. В.о. голови Білоцерківської адміністрації Юрій Савчук коротко проаналізував роботу Білоцерківського управління пенсійного фонду та запевнив усіх присутніх, що управління працює на належному рівні.

Про підсумки роботи головного управління Пенсійного фонду України в Київській області за І-ше півріччя 2016 року  доповів начальник головного управління Василь Фатхутдінов. Далі відбувся конструктивний діалог із керівниками управлінь Київської області. Приємно, що на нараді було відзначено роботу Білоцерківського управління пенсійного фонду на чолі з керівником Костянтином Будко, який зумів на високому рівні організувати роботу управління. Виплата та призначення пенсій проводиться вчасно, прийом громадян організовано по принципу «єдиного вікна», активно впроваджується нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інноваційних технологій, яка дасть змогу значно спростити процедури прийому та обслуговування громадян.

Протягом року у Київській області були організовані та проведені цікаві конкурси. Працівниками головного управління було підведено підсумки та визначено переможців дитячого конкурсу малюнків на тему: «Легалізація доходів та трудових відносин».

У номінації «Флеш-моб» перемогу здобули  учасники Фастівського об`єднаного управління, м.Біла Церква, управління Іванківського району; у номінації-«Квест-гра» лідирували управління Макарівського району, м.Славутич та м.Кагарлик; у номінації «Пенсія очима дітей» найталановитішими були — Лось Анна, Поліщук Євгенія, Марущенко Дарина; у номінації «Інформаційно-роз`яснювальна робота серед населення та молоді Київської області щодо легалізація заробітної плати та зайнятості населення» першими були учасники Бориспільського об`єднаного управління, Білоцерківського та Сквирського районів.

Після закінчення колегії учасники засідання мали можливість познайомитися з роботою Білоцерківського національного аграрного університету, відвідали храм Святого Георгія Побідоносця, фотографувалися на згадку.

Поїздка поєднала важливі справи  й   додала позитивний заряд емоцій від проведених екскурсій.