Традиційно в Україні у другу неділю серпня відзначається День працівника ветеринарної медицини. З цієї нагоди напередодні свята 11 серпня в залі Білоцерківської районної ради відзначили кращих працівників цієї сфери.

Привітали ветеринарів з їхнім святом голова районної ради Віталій Гринчук, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, заступник голови районної ради Анатолій Чичикало, начальник Білоцерківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області області Андрій Зінченко.

На початку зустрічі голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур представив колективу нового керівника Зінченка Андрія Миколайовича.

«Ваша робота, безумовно, потрібна і сьогодні в переддень вашого свята приємно, що служба працює і дає результати. Тому дозвольте привітати вас зі святом та побажати вам доброї та згуртованої праці на чолі з новим керівником», – зазначив Геннадій Васильович. До привітань долучився голова ради Віталій Гринчук.

«Медицина лікує людину, а ветеринарія – людство»,- саме з цими словами звернувся до фахівців-ветеринарів Віталій Юрійович, вітаючи їх із професійним святом.

Віталій Юрійович наголосив на тому, що в усіх державах та в усі часи професія ветеринара, санітарного лікаря високо шанувалася, а на селі особливо. Він зазначив, що сьогодні в Білоцерківському районі працює потужний загін професіоналів, завдяки яким вдається підтримувати епізоотичне благополуччя, забезпечувати ветеринарно-санітарний контроль у зв’язку з африканською чумою, лейкозом, спалахи яких були зафіксовані в минулих роках на Білоцерківщині. Працівники Білоцерківського управління ветеринарної медицини продемонстрували свій професіоналізм, людяність, вміння швидко реагувати на всі виклики сьогодення й професійно вирішувати нагальні проблеми.

Очільники району дякували ветеринарам, а особливо ветеранам галузі, за їхню працю, бажали міцного здоров’я, успіхів та з нагоди свята вручили Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Фахівців-ветеринарів урочисто привітав заступник голови районної ради Анатолій Чичикало. Він вручив Подяку Київської обласної ради Олегу Кондратюку. За дорученням президії райкому та від імені десятитисячного колективу членів профспілки АПК Білоцерківщини ветеринарів привітав голова районного профспілкового комітету працівників агропромислового комплексу Володимир Василенко. Вони бажали плідних успіхів у подальшій праці, адже впевнені, що фахівці й далі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимуть поставлені перед ними завдання, дбатимуть про нові професійні здобутки, а їх зусилля винагороджуватимуться повагою й вдячністю жителів нашого району.  Кращі працівники галузі були відзначені грамотами, подяками та грошовими преміями.

Наприкінці зустрічі  Андрій Миколайович Зінченко подякував ветеранам галузі, районній владі, а також усім, з ким ветеринари співпрацюють щодня та запевнив, що прикладе максимум умінь, щоб колективу під його керівництвом працювалося ще краще.

Приєднуємося до всіх привітань та поздоровлень і бажаємо нашим ветеринарам наснаги в роботі, миру та благополуччя в усіх добрих справах.