В усіх державах та в усі часи професія ветеринара, санітарного лікаря високо шанувалася, а на селі особливо. Сьогодні в Білоцерківському районі працює потужний загін професіоналів, завдяки яким вдається підтримувати епізоотичне благополуччя, забезпечувати ветеринарно-санітарний контроль у зв’язку з африканською чумою, лейкозом, спалахи яких були зафіксовані в минулих роках на Білоцерківщині. Працівники Білоцерківського управління ветеринарної медицини продемонстрували свій професіоналізм, людяність, вміння швидко реагувати на всі виклики сьогодення й професійно вирішувати нагальні проблеми.

Тож сьогодні, 10 серпня, в сесійній залі Білоцерківської районної ради з нагоди їх професійного свята — працівників ветеринарної медицини, вітали колектив ветеринарів та відзначали кращих із кращих.

Вітальні слова звучали з вуст голови райдержадміністрації Геннадія Джегура, керуючого справами районної ради Володимира Шевченка, помічника народного депутата Віталія Гудзенка Людмили Веряскіної, начальника Білоцерківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області області Андрія Зінченка. За дорученням президії райкому та від імені десятитисячного колективу членів профспілки АПК Білоцерківщини ветеринарів привітав голова районного профспілкового комітету працівників агропромислового комплексу Володимир Василенко.

Виступаючі бажали плідних успіхів у подальшій праці, адже впевнені, що фахівці й далі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимуть поставлені перед ними завдання, дбатимуть про нові професійні здобутки, а їх зусилля винагороджуватимуться повагою й вдячністю жителів нашого району.  Кращі працівники галузі були відзначені грамотами, подяками та грошовими преміями.

Наприкінці зустрічі  Андрій Миколайович Зінченко подякував ветеранам галузі, районній владі, а також усім, з ким ветеринари співпрацюють щодня та запевнив, що прикладе максимум умінь, щоб колективу під його керівництвом працювалося ще краще.

Приєднуємося до всіх привітань та поздоровлень і бажаємо нашим ветеринарам наснаги в роботі, миру та благополуччя в усіх добрих справах.