2 листопада в.о. голови районної ради Анатолій Чичикало привітав працівників соціальної сфери з нагоди їхнього професійного свята.
Від імені депутата Київської облради, голови фракції ВО «Батьківщина» Віктора Світовенка він вручив 12 подяк та грошових премій найкращим працівникам району.
«Щоденно піклуючись про людей, їхнє майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії й допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві обставини, соцпрацівники роблять вагомий внесок у розбудову демократичної, правової, суверенної та соціальної Української держави», – наголосив Анатолій Чичикало.
Він наголосив, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну й важливу професію.
Зі словами вітань до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Геннадій Джегур, помічник-консультант народного депутата України В.І.Гудзенка Людмила Веряскіна, голова профспілки працівників державних установ Любов Тимошенко.
За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили Почесними грамотами Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, Білоцерківської районної державної адміністрації та районної ради, народного депутата України В.І.Гудзенка, профспілкового комітету працівників державних установ. Творчі колективи району подарували винуватцям свята чудовий концерт.