1 грудня 2016 року, в приміщенні прокуратури за участю заступника голови Білоцерківської районної ради Анатолія Чичикала відбулося урочисте відзначення працівників органів прокуратури Білоцерківщини. Анатолій Петрович привітав кращих представників цього правоохоронного органу з професійним святом та побажав їм творчих успіхів у надзвичайно відповідальній роботі.

Діяльність працівників прокуратури відіграє особливу роль в утвердженні принципу верховенства права в Україні, — наголосив у своєму виступі посадовець. — Від її роботи великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою у нашій державі. Надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини є невід’ємними складовими успішного розвитку суспільства.

Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно — правовими інституціями. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість. Вітаючи працівників прокуратури з професійним святом, заступник голови ради висловив впевненість у тому, що вони і надалі будуть гідно виконувати покладені на них обов’язки, захищати конституційні надбання українського народу, адже авторитет прокуратури залежить насамперед, як чітко функціонує кожна її ланка, сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.

За вияв високого професіоналізму, усвідомлене почуття відповідальності та з нагоди професійного свята А.Чичикало нагородив кращих працівників прокуратури  Почесними грамотами.