Напередодні професійного свята фахівці районної, міської  ветлікарень, ветеринарні спеціалісти господарств та інші ветпрацівники приймали вітання, слова шани і подяки від керівників району. В урочистій обстановці працівників районної ветеринарної медицини привітали: голова районної ради Володимир Шевченко, в.о.голови райдержадміністрації Юрій Савчук, начальник Білоцерківське районне управління ГУ держпродспожив- служби в Київській області Андрій Зінченко.

Для працівників сфери, які працюють у Білій Церкві було організовано урочистий захід та святковий концерт у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім.П.Саксаганського. Крім того, нагодою для свята й стала 25-річниця створення служби ветеринарної медицини в м.Біла Церква.

Присутні отримали вітання від начальника Білоцерківського міського управління державної служби України  з питань безпечності  та захисту споживачів у Київській області Володимира Вовкотруба, голови Білоцерківської районної ради  Володимира Шевченка, начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олени Матвієнко, представника  Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, першого проректора Білоцерківського національного аграрного університету Віталія Новака, в.о.міського голови, секретаря Білоцерківської міської ради Вадима Кошеля та багатьох інших партнерів та друзів.

Володимир Шевченко у своєму виступі згадав ветеранів ветеринарної служби, які внесли вагомий вклад в  її розвиток. Адже за 25 років ветеринарна служба долала складні етапи становлення, аби забезпечувати благополуччя жителів міста та району.

Всі виступаючі вітаючи працівників ветеринарної медицини відзначали їх вагомий внесок у забезпечення ветеринарного і епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища та вручили почесні грамоти, подяки від своїх установ колективу Білоцерківського міського управління державної служби України  з питань безпечності  та захисту споживачів у Київській області, його керівнику та працівникам.

У заході взяли участь представники місцевих ЗМІ. В рамках урочистостей відбувся святковий концерт.