Прекрасна, незбагненна, незрівнянна, нестримно ніжна, мудра, мов богиня живе у кожній жінці Берегиня — Премудра Матір, щедра мов Земля.

З нагоди прекрасного свята, свята 8 Березня, в залі засідань Білоцерківської районної ради 6 березня відбулись урочистості, на яких привітали найпрекрасніших та найчарівніших  жінок району.

З вітальними словами до жінок звернулись керівники району — голова районної ради Володимир Шевченко та заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко.

«Сьогоднішні реалії життя нерідко змушують Вас виявляти не тільки слабкість та ніжність, а й мужність та стійкість, та при цьому завжди мати щедре материнське серце, лагідні руки, прекрасну жіночу душу. Нехай весна завжди живе у Вашому серці — щодня, за будь-якої погоди. Святковий настрій нехай створюють Вам ті, хто любить Вас і кого кохаєте Ви,»- говорив у вітальному слові Володимир Шевченко.

Володимир Толочко побажав усім жінкам добра, здоров’я, родинного затишку й добробуту, нових успіхів та здобутків в ім’я процвітання рідного краю. У цей святковий день жінки отримали квіти та  заслужені нагороди.

Продовжили привітання чудові пісні  у виконанні артистів районного відділу культури, вони своїми чудовими виступами створили насправді святкову атмосферу.