17 січня голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, голова районної ради Володимир Шевченко, представники органів місцевого самоврядування району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій і установ району, активні громадські діячі взяли участь у засіданні районної ради регіонального розвитку.

Перше, публічне засідання консультативно-дорадчого органу відбулося у сесійній залі районної ради. Відкриваючи засідання, голова райдержадміністрації підкреслив, що Президент Петро Порошенко доручив головам обласних та районних держадміністрацій розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад. Саме тому ми мали чудову нагоду обговорити  про зроблене за останні роки та перспективи на майбутнє  у Білоцерківському районі.

Серед важливих напрямків — наповнення бюджету, модернізація закладів охорони здоров’я, створення мережі сучасних шкіл, оновлення інфраструктури району та інше. «Нашу роботу варто будувати за принципом — людина понад усе», — наголосив Геннадій Васильович.

Голова районної ради Володимир Шевченко зауважив, що до розробки перспективного плану  мають долучитися голови місцевих рад, активісти та громадськість. Адже конкретні результати спільної роботи органів самоврядування та виконавчої влади  ми демонструємо останні роки. Спільно працюємо над важливими стратегічними цілями. Серед них – енергоефективність комунальних закладів і благоустрій територій, водозабезпечення, ремонт дорожнього покриття, соціальні гарантії та соціальний захист місцевого населення, залучення інвестицій, впровадження перспективних проектів розвитку інфраструктури району, впровадження головної реформи країни – децентралізації.

Для аналізу стартової ситуації з урахуванням специфіки кожної галузі району, кожного його населеного пункту до слова запросили голову Фурсівської ОТГ Миколу Фурсенка, начальника відділу освіти Вікторію Бабенко, директора Комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району» Білоцерківської районної ради  Івана Ровенка, в.о. начальника відділу економічного прогнозування та інвестиційної діяльності Тетяну Криворучко, начальника відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Вадима Бублія.  Вони презентували присутнім основні здобутки, а також  окреслила перелік першочергових завдань, що сприятимуть розвитку Білоцерківського району у 2019-2021 роках. Очікуємо на конструктивні пропозиції та конкретні дії.