19 вересня у залі Білоцерківської районної ради відбулося урочисте закриття навчань підрозділу територіальної оборони Білоцерківського району. Це вже не перші спільні навчання по підготовці патріотично налаштованих громадян України.

Захід було розпочато з хвилини мовчання, де присутні вшанували пам’ять борців за свободу, незалежність, територіальну цілісність та європейський вибір України та право жити на рідній землі.

На урочистому відкритті навчань були присутні Київський обласний військовий комісар, полковник Юрій Максимів, Білоцерківський міський комісар, полковник  Ігор Богданевич, заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало та заступник голови райдержад­міністрації Володимир Толочко.

Участь у заході також взяли завідувач сектором інформаційної роботи апарату районної ради С. Бойко, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій адміністрації Ю. Клочко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Р. Бичек.

Головною метою проведення навчань ставилася завчасна підготовка військовозобов’язаних до виконання завдань, які покладені на підрозділи територіальної оборони.

За цей час бійці вдосконалили свої армійські навички, здобули нові знання та вміння у вивченні військової справи, успішно відпрацьовували завдання з охорони органів державної влади та важливих об’єктів; розгортання та несення служби на блокпостах; боротьбу з диверсійно-розвідувальними силами супротивника; підтримання безпеки та правопорядку на відповідній території; організацію руху опору та партизанських загонів, тощо.

За результатами навчань, офіцери показала гарний результат та отримали Почесні грамоти і Подяки від керівництва Київського обласного  та Білоцерківського міського військових комісаріатів, керівників Білоцерківської районної ради та адміністрації.

Після тижневого вишколу чоловіки повернуться до звичного життя. Але тепер вони завжди будуть в постійній боєготовності і в разі потреби, готові захистити спокій жителів  Білоцерківщини та своїх сімей.

На заході присутні отримали дарунки від солістів районного будинку культури.