19  серпня, у  велике  християнське  свято Преображення Господа  Бога  й Спаса нашого Ісуса Христа або  як  у  народі  кажуть «Яблуневий  Спас» Дні села та свято Незалежності відзначали жителі сіл Храпачів, Шкарівки, Вільної Тарасівки, Сорокотяг.

Ну де б іще могли так дружно зійтися люди, залишивши господарство, худобу й усі домашні клопоти, як не на Дні села, до якого готувалися натхненно й відповідально? Де б іще вони відпочили душею, як не у рідному Будинку культури, слухаючи своїх дітей, земляків, сусідів? Де б іще у такому дружному і запальному гурті вони потанцювали, посмакували юшкою, запашними пиріжками і шашликами? Де б іще вшанували простого сільського трударя, подякувавши йому за роботу, і згадали тих, хто подарував мир і сьогодення? Тож Дні села пройшли на славу!

Цього дня народний депутат Віталій Гудзенко, голова районної ради Віталій Гринчук, в.о.голови адміністрації Юрій Савчук відвідали кожне село, привітали їх жителів, які зібралися на урочистості. Адже ці свята  об`єднують, дають змогу черпати сили, зцілюють душу, серце і розум, радують око.

Свій День села жителі Храпачів відзначали вперше. Колоритні солісти Київського народного ансамблю «Громниця» та народного фольклорного ансамблю «Терниця» своїм співом радували односельчан. Крім посадовців та депутатів вітали храпачан керівники господарств Іван Шилов та Юрій Майстренко, підтримавши матеріально 90 — річних жителів села, сімейні пари-золотих ювілярів, заслужених виробничників, депутатів місцевої ради.

Гучно, яскраво, весело відзначили своє свято жителі с.Шкарівки. Дивлячись на Шкарівкасучасне європейське село, вічувається моноліт сили й енергії. Нині це самодостатня сільська рада, яка  вміє організувати як свято так і  трудовий процес.  У цьому заслуга сільського голови Анатолія Бондаря, представників бізнесу, депутатів усіх рівнів, волонтерів та самих шкарівчан.

Їх свято  своїм чарівним співом  розділила Народна співачка України,  одна з найкращих виконавиць українських народних пісень Ніна Матвієнко. Золотий голос співачки, наче сонячний вітерець, облетів Шкарівку над рушниками ланів і луків, над плахтами лісів, всотуючи цілющий подих ставків і натхнення працьовитих людей. Кожне її слово — мудре, як колосок у житньому полі, яке вона до безтями любить… І не стільки слова вражають, мелодія виявляється сильнішою. Мелодія проникає в кров, у мозок, у серце, вона порається там, як дух. Це дух людських прагнень до світлого й чистого. Він вищий за красиві фрази, заклики й гасла.

Усіх  учасників   чудового  дійства  сіл Храпачі, Шкарівки, Вільної Таравсівки та Сорокотяг вітали  сільські  голови Антоніна Черненко, Анатолій Бондар, Ольга Костина, Олена Василенко, їх сусіди, колеги, депутати, а  дарунок для  всіх  — виступи  творчих колективів.

Вільна Тарасівка За доброю традицією, шанованих гостей та всіх учасників свята зустрічали запашними короваями. А гостей, до речі, виявилося чимало. Це означає, що є дружба, взаєморозуміння та повага між громадами, основа єдності та миру.

Найкращі  слова  вітань були  адресовані  жителям  села від  імені Народного депутата Віталія Гудзенка, голови Білоцерківської районної ради Віталія Гринчука, в.о.голови адміністрації Юрій Савчука, заступника голови райради Анатолія Чичикала, депутатів районної ради.

Сорокотяги Гості щиро вітали краян зі святом сіл, з Днем Державного Прапора України та 25-ю річницею Незалежності України.   У своїх виступах вони відзначали, що успіхи наших громад — це щоденна праця трударів. Адже в такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе частиною великої родини.

Дякували всім односельцям за проявлений патріотизм та турботу про наших військових, щиро дякували учасникам АТО. Адже ці хлопці-справжні захисники нашої країни.   Бажали  миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. А громадам — процвітання, стабільності та розвитку.

На урочистостях вшанували учасників бойових дій, ветеранів  Великої  Вітчизняної  війни, іменинників, кращих  людей  села грамотами та подяками, цінними  подарунками, грошовими преміями. Для  діток, звичайно, солодощі, іграшки  та  розважальні  ігри.

Свої дні села 20 серпня відзначили й жителі сіл Поправки, Сухоліси, Розаліївки.

СухолісиНа урочистостях вітали як наймолодших жителів, так і старожилів. Молоді подружні пари вітали з народженням немовляти. Не забули і про золотих ювілярів, згадали й про найменших жителів села, які цього року сядуть вперше за шкільні парти.

Мешканці сіл мали можливість подивитися чудову концертну програму та відпочити.

Гарними успіхами та відзнаками працьовитих людей гідно зустрічають 25 річницю незалежності України жителі нашого району. Хочеться бачити і надалі ХрапачіБілоцерківщину перспективною, розвиненою, вічно молодою, квітучою й красивою, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю й надією на краще!