Після двох десятків років Незалежності, у сучасному українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній, соборній, незалежній державі.

Тож, саме сьогодні на Білоцерківщині відзначили історичну дату нашої держави – День соборності України. Представники влади, депутати, священники, голови місцевих рад, жителі міста, сіл взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку. З промовою виступили міський голова Геннадій Дикий, в.о. голови райдержадміністрації Юрій Савчук, настоятель Храму Святої Покрови Божої Матері отець Микола Гопайнич, начальник управління освіти  міської ради Юрій Петрик, громадський активіст Костянтин Климчук.

Звертаючись до учасників зібрання, керівники міста та району наголошували, що в єдності наша сила й країна здобула право на зміни, які ми сприймаємо як обов’язок діяти і працювати для гідного життя. Вони наголошували, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам`ятника Тарасу Шевченку.

Пройшла акція «Живий ланцюг Соборності». Містом колона людей йшли єдиним ланцюжком у знак єдності країни. Учасники акції несли також полотнище в кольорах прапора України.

Цього дня вшанували пам’ять полеглих Героїв і поклали квіти до стендів з портретами Героїв Небесної Сотні. Пам’ять усіх борців за гідність, свободу та незалежність України – Героїв Небесної Сотні, бійців, які не повернулися з АТО, вшанували хвилиною мовчання.

Також цього дня по всіх місцевих радах відбулися урочисті збори, мітинги та покладання квітів до пам’ятників. З нагоди Дня Соборності України всі релігійні громади району провели молебні за Україну та український народ.