Бажаєш жити в мирі — готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія — це один із основних елементів стабільного й впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань.

У день 25 — ї річниці створення Збройних сил України сесійний зал Білоцерківської районної ради зібрав поважних воїнів з медалями, у військових одностроях і в сучасних камуфляжах, сивочолих й ще зовсім молодих, усміхнених й серйозних. Усі вони обрали місію справжніх чоловіків, які не звикли ховатися за чиїмись спинами.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих синів України.

З авторським твором виступив професор Білоцерківського національного аграрного університету, голова творчого об’єднання «Рось -фільм» Василь Лясота.

«Ще кілька років тому День Збройних сил сприймався як досить символічне, вузькопрофесійне свято. Нині ми живемо в іншій реальності. На жаль, ціною втрат сотень і тисяч життів прийшло повне переконання в тому, що без потужної армії неможлива будь — яка держава. Навіть у сучасному світі, де існують колективні форми безпеки. Зрозуміло, що потрібно пройти ще величезний шлях, аби наше військо досягло рівня кращих армій світу. Однак завдяки незламному духу, мужності українських воїнів, наша армія за короткий час значно вдосконалилася», — у вітальному слові говорив голова ради Віталій Гринчук. Він виразив щиру вдячність бійцям 72- ї механізованої бригади, бійцям ракетно — зенітного полку, добровольчим загонам.

Слова подяки на адресу захисників країни прозвучали також від в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрія Савчука, військового комісара Білоцерківського ОМВК, полковника Ігора Богданевича, ветерана війни, бійця колишнього партизанського загону ім. Чкалова Михайла Тропотяги,  голови Білоцерківської районної організації ветеранів Віктора Рудого…

До учасників заходу звернулися секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей та настоятель Храму Преподобного Георгія Побєдоносця протоієрей Вадим, які відзначили військових грамотами із вдячністю за добрий приклад справжнього патріотизму, любові до ближнього, зміцнення духовних та моральних засад серед ветеранів у благословення за старання і труди на славу святої церкви.

Виступаючі бажали, щоб військова звитяга відточувалася лише на полігонах, а родини, щоб жили в мирі, добрі та злагоді. Військовослужбовці були відзначені почесними грамотами та подяками.

Народний духовий оркестр Білоцерківського районного Будинку культури, та солісти народного фольклорного ансамблю «Терниця» подарували розмаїту творчу частину заходу.