Білоцерківський район – був, є і буде. Саме таким був лейтмотив цьогорічних урочистостей із нагоди Дня місцевого самоврядування, що відбулися 6 грудня. Відзначення професійного свята проходило з  теплими усмішками, піднесеним настроєм і сердечними поздоровленнями.

 Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, ветеранів, щоб побачити одне одного, перекинутися словом споминів, а головне – заглянути в майбутнє, де стільки невирішених справ, де десятки ділових зустрічей із земляками.

А яким проникливо щирим був виступ голови Білоцерківської районної ради Володимира Шевченка: «Вже вкотре досвід переконує: без єдності, без взаєморозуміння, без взаємопідтримки нічого доброго не зробиш. Не зробиш без порядності, людяності, доброти».

Зі щирими словами привітань звернувся до присутніх голова Узинської ОТГ Віталій Гринчук. На урочистостях він був разом із своїми колегами Узинцями. Віталій Юрійович висловив переконання, що діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади і в подальшому буде спрямована на вирішення нагальних проблем, підвищення життєвого рівня наших людей. Він щиро привітав присутніх зі святом, побажав терпіння і, головне, відданості обраній справі. Голова Узинської ОТГ вручив голові ради  символічний торт з мапою Білоцерквського району.

До слова запросили колишніх керівників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади — Василя Дудника, Володимира Шутенка. Саме під їх керівництвом проходило становлення органів місцевого самоврядування в районі. Вони є прикладом для наслідування.

Зі святом кожного працівника органів місцевого самоврядування вітали в.о. голови Білоцерківської райдержадміністрації Юрій Савчук, голова районної профспілкової організації працівників держустанов Любов Тимошенко, представник благодійного фонду «Фортеця» Володимир Василенко.

Представникам місцевого самоврядування за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування  були вручені почесні грамоти обласної, районної рад, райдержадміністрації, відзнаки Узинської ОТГ, подяки та подарунки від благодійного фонду.

Рідну землю у піснях прославляв славетний квартет «Гетьман». Цю чудову концертну програму подарував усім присутнім  Віталій Гринчук. Зринали у небесну синь і голоси вокалістів районного будинку культури, весь вечір лунав голос чудової ведучої Валентини Галінської.

Без сумніву, свято стало ковтком надії у нашій такій непростій, скропленій кров’ю буденності. І заіскрився вогник віри, що Білоцерківському району – бути.

Справді, де турбота про благополуччя Білоцерківщини стала спільною нагальною справою, там і результати найзначніші, а отже, цією дорогою варто йти нам і далі. Оскільки ж кожна велика справа починається з малої, не оминати увагою все, гідне уваги й поваги. Тож рушаймо в рік новий такою ж здруженою громадою, робімо все, аби наша Україна швидше ставала в стрій найуспішніших держав світу. Ми цього варті!

Маємо надію, що скоро настане  мир у нашій державі, що милозвучна українська пісня зринатиме над золотими ланами, сягаючи небесної сині, що ми без хвилювань будемо дивитися, як зростають наші синочки і донечки.