Символічно, що саме по завершенню святкування трьох великих релігійних свят, які зігріли добром і злагодою наші серця, вселили надію на те, що завтрашній день буде радісним, а Україна вільною і єдиною, 100 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

Тож з цієї нагоди на Білоцерківщині  представники влади, депутати, голови місцевих рад, жителі сіл взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку.

«День Соборності України покликане виховати в нас почуття соборності, єднання, свободи в незалежній країні. Це свято має стати об’єднуючим чинником для всього українського народу. Тож ми повинні працювати на ідею загальнонаціональної єдності, адже відродження Вітчизни — це єдність наших душ, воскресіння духовності, культури, мови»,- зазначив у своєму виступі голова районної ради Володимир Шевченко.

Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам`ятника Тарасу Шевченку.
Також цього дня по всіх місцевих радах відбулися урочисті збори, мітинги та покладання квітів до пам’ятників. З нагоди Дня Соборності України релігійні громади району провели молебні за Україну та український народ.