У Білоцерківському районі напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці відзначили День Українського козацтва та День захисника України.

Білоцерківські землі завжди були козацькими. Ще за часів Гетьманщини на території міста і району базувався один із корінних козацьких полків – Білоцерківський. Він брав участь у багатьох військових походах. На нашій землі бували гетьман Богдан Хмельницький, його послідовники, Іван Мазепа, чий родовід походить з села Мазепинці Білоцерківського району. Окрему сторінку історії краю складає Паліївщина.

В урочистостях взяли участь во голови  Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, військовий комісар полковник  Ігор Богданевич, начальники відділів апарату та структурних підрозділів райради та райдержадміністрації, голови місцевих рад, представники громадських організацій, ветерани, учасники бойових дій.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Чичикало промовив:

“ 14 жовтня стало державним святом для сучасних воїнів. День захисника України символізує  зв’язок усіх поколінь захисників України та закликає нас до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами. Нині, коли на східних теренах України виборюється незалежність і суверенітет держави, ми маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ наших предків».

У цей світлий день голова ради побажав усім міцного здоров’я, миру, щастя та всіх благ, які є у Пресвятої Богородиці для людей.

Спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради були відзначені захисники України. Учасники мітингу колоною попрямували до стели «Небесноїх сотні» та побували на Алеї Слави, хвилиною мовчання  та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих.