У Білоцерківському районі напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці відзначили День Українського козацтва та День захисника України.

Білоцерківські землі завжди були козацькими. Ще за часів Гетьманщини на території міста і району базувався один із корінних козацьких полків – Білоцерківський. Він брав участь у багатьох військових походах. На нашій землі бували гетьман Богдан Хмельницький, його послідовники, Іван Мазепа, чий родовід походить з села Мазепинці Білоцерківського району. Окрему сторінку історії краю складає Паліївщина.

Вітали мужніх чоловіків у сесійній залі. В урочистостях взяли участь голова  Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, в.о.голови РДА Юрій Савчук, помічник народного депутата України В.Гудзенка —  Людмила Веряскіна. начальники відділів апарату та структурних підрозділів райради та райдержадміністрації, голови місцевих рад, представники громадських організацій, ветерани, учасники бойових дій.

Звертаючись до присутніх, Віталій Гринчук промовив:

“ 14 жовтня стало державним святом для сучасних воїнів. День захисника України символізує  зв’язок усіх поколінь захисників України та закликає нас до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами. Нині, коли на східних теренах України виборюється незалежність і суверенітет держави, ми маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ наших предків».

У цей світлий день голова ради побажав усім міцного здоров’я, миру, щастя та всіх благ, які є у Пресвятої Богородиці для людей.

Грамотами, подяками, преміями та цінними подарунками були відзначені захисники України. У виконанні народного фольклорного ансамблю “Терниця” та ансамблю «Ташакор» звучали пісні в дарунок нашим захисникам.