За ініціативи  голови Білоцерківської районної організації ветеранів Віктора Рудого,  відбулася зустріч, за чашкою чаю, заступника голови районної ради Анатолія Чичикала та помічника народного депутата України В.Гудзенка Євгенія Гудзенка  з ветеранами війни та праці, активними членами ветеранської організації.

Під час розмови згадали історичні події, вшанувати людей, які ціною власного життя відстояли кожну п’ядь рідної землі, подарували нащадкам мир і спокій, щасливе майбутнє.

Поважні, сивочолі, але водночас молоді душею,  згадували важкі випробування, що випали на їхню долю, нелегкий  повоєнний час.  Кожний з них говорив про різне, але всі вони щиро бажають одного, щоб ніколи не повторилися роки лихоліття, які їм довелося пережити. Щоб вічно панував у світі мир і спокій, щасливими були діти, здоровими онуки. Під час спілкування ветерани ділилися своїми щоденними  проблемами.

Представники влади привітали ветеранів із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Побажали їм здоров`я, довголіття, добра та миру. Бажали, щоб Новий рік приніс приємні миттєвості кожному, щоб життя повнилося  любов’ю та турботою один про одного.