На чолі із головою Білоцерківської районної ради Віталієм Гринчуком та керуючим справами виконавчого апарату районної ради Володимиром Шевченком було організовано та проведено суботник. Наведення порядку та озеленення територій для Білоцерківського району стало вже доброю традицією, яка буде продовжуватися задля розквіту і процвітання рідного краю. Державні службовці 31 березня прибирали  територію дитячого табору «Дружба».

Завдяки злагодженій роботі працівників апарату Білоцерківської районної ради, райдержадміністрації, відділів культури, молоді та спорту, житлово-комунального господарства та будівництва, служби у справах дітей та сім’ї, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінь економічного розвитку, торгівлі та промисловості, фінансового, агропромислового розвитку, пенсійного фонду, соціального захисту, цього дня було чимало зроблено в рамках впорядкування території.

Нагадаємо, що роботи з благоустрою території району проходять вже протягом місяця. За цей час участь у толоках взяли майже 1600 чоловік, в тому числі учні загальноосвітніх шкіл, а також міський, селищний та сільський актив.

Приділяється увага впорядкуванню вулиць, майданів, парків, скверів, лісосмуг, кладовищ. Фарбуються паркани, проводиться ремонт спортивних, дитячих та господарських майданчиків. Ліквідовуються стихійні сміттєзвалища, очищаються від сміття береги водойм.

Особлива увага благоустрою пам’ятників загиблим воїнам, пам’ятних знаків жертвам голодомору, впорядкуванню кладовищ. Зокрема прибрано та впорядковано 71 кладовище та 60 братських могил, 8 меморіальних комплексів та 9 місць почесних поховань.

На цьому роботи з благоустрою території району не закінчуються. Всі бажаючі можуть долучитися до благоустрою району. Адже багато корисних справ можна зробити, об’єднавши зусилля. Один з перших кроків – не вивозити сміття в лісосмуги. Прибираючи своє подвір’я, не слід смітити поруч. Тільки разом ми зможемо зробити Білоцерківщину чистішою та привабливішою територією.

Шановна громадо Білоцерківщини! Памятайте: Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!