16 листопада в сесійній залі Білоцерківської районної ради віншували працівників сільського господарства. Грамотами та подяками Київської обласної та Білоцерківської районної рад в.о.голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало відзначив кращі господарства району.

«В усі часи, нелегка хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашого регіону. Завдяки вам живе українське село, розвивається сільське господарство»,- говорив очільник районної ради.

Він наголосив, що хлібороби району своє професійне свято зустрічають із гарними результатами, які дають прогнозоване майбутнє  аграрного розвитку. Зазначив, що аграрії навчилися працювати й отримувати хороші врожаї за будь-яких психологічних та погодних умов. Цей напружений рік ще раз довів, що агропромисловий комплекс Білоцерківщини здатний виконувати усі поставлені завдання і тримати марку нашого району, як одного з найпотужніших аграрних районів області.

Анатолій Петрович відзначив провідні сільськогосподарські підприємства у районі: ТОВ «Еліта» керівник Н.Кудлай, ТОВ «Пилипчанське» В.Кривенький,  СФГ «ЛАД А. Ляшенко, АФ «Білоцерківська» Л.Розпутній, ФГ «Агротрейд-2008» І.Кудлай, ПрАТ «Маки» В.Говорун, ТОВ «Юлія» Ю.Озадовський та інші.

«Щиро вдячний за любов до землі, терпіння та витримку. Я вірю в наш успіх і в те, що Україна зможе стати одним із найбільших гравців на світовому ринку продовольства» на завершення сказав посадовець.

Працівників сільського господарства щиро вітали перший заступник голови РДА Юрій Савчук, помічник-консультант народного депутата України В.І. Гудзенка Євгеній Гудзенко, представник благодійного фонду «Фортеця» Володимир Василенко. Чудові номери художньої самодіяльності були в дарунок  аграріям.