Днями Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського відкрив 86-й театральний сезон.

Вже за кілька днів після виходу з відпустки колектив гостинно зустрів глядачів великою шоу-програмою. Оскільки бажаючих відзначити початок нового театрального року по всій Київській області дуже багато, шоу до відкриття зіграють 9 – 11, 13, а на численні прохання глядачів – ще й 17  серпня.

На сцені – улюблені номери від артистів балету, оркестру, драми, вокалістів. У залі – аншлаг і гучні овації. І артисти, і глядачі – в очікуванні зустрічей з мистецтвом театру, прем’єр та сюрпризів.

Саксаганці готові дивувати. Трупа розпочала сезон у повному складі. Репертуар, який на сьогодні налічує близько 60 вистав, зовсім скоро доповнять нові постановки української та світової драматургії.

На вересень запланована прем’єра для юних глядачів – казка «Пригоди в лісовій школі» (за В.Нестайком). Далі — «Дами і гусари» (А. Фредро), «Три товариші» (за Е.-М. Ремарком), «Ранкова фея» ( А. Касони), «Алмазне жорно» (І. Кочерги), «Смішні гроші» (Р. Куні), новорічна казка «Незнайко в Країні мрій», «Сорочинський ярмарок» (за М. Гоголем), «Приборкання норовливої» (В. Шекспіра), «Панночка» (Н. Садур), «Біла хвороба» (К. Чапека). Незабаром – участь театральної трупи у фестивалі в Коломиї та гастролі до Польщі та ще дуже багато цікавого.

Театр дякує голові Київської ОДА Михайлові Бно-Айріяну, голові Київської обласної ради  Миколі Стариченку, депутатам КОР за підтримку, за розуміння важливості розвитку театрального мистецтва для Київської області та України і за те, що вони беруть безпосередню участь у житті колективу.

У святкових вітаннях від керівництва області звучали побажання здійснення всіх грандіозних задумів, підкорення нових вершин і розвитку, адже недарма театр Саксаганського називають перлиною Київщини!